باتری ساندرو

باتری رنو ساندرو

خرید باتری ساندرو

باتری ساندرو تمام وسایل الکترونیکی وسیله نقلیه شما، از چراغ ها گرفته تا رادیو و رایانه داشبورد شما را تامین می کند. اگر باتری در حال از دست دادن شارژ خود باشد، کار سخت تری برای انجام این فرایند ها به صورت صحیح خواهد داشت. هرچه هنگام رانندگی وسایل بیشتری را به ماشین خود وصل کنید، باتری شما سریعتر دشارژ می شود و ممکن است سریع تر از زمان مورد انتظار نیاز به خرید باتری ساندرو پیدا کنید.

در وسایل نقلیه مختلف ، روشن شدن چراغ چک موتور تقریباً می تواند به معنای هر چیزی باشد، حتی ممکن است زمانی که دینام شما در روند شارژ کردن با مشکل مواجه شده است روشن شود. دفترچه راهنمای خود را بررسی کنید و باتری و سیستم شارژ خودرو خود را به کمک متخصص آزمایش کنید تا ببینید آیا با ظرفیت کامل کار می کند یا نمی کند، اگر نه، باید به فکر خرید باتری ساندرو باشید و آن را جایگزین کنید.

نشانه های زیادی وجود دارند که ممکن است به شما گوش زد کنند لازم است خرید باتری ساندرو را در برنامه خود قرار دهید. اگر وقتی کاپوت را باز می‌کنید بوی تخم‌مرغ فاسد به مشام می‌رسد، ممکن است نشتی باتری مقصر این اتفاق باشد. یک ماده سفید و خاکستری روی قطعات فلزی باتری توجه شما را جلب کرده است؟ احتمالاً مشکل خوردگی دارید. پایانه های دارای خوردگی می تواند منجر به بروز مشکلات ولتاژ و مشکل در راه اندازی وسیله نقلیه شما شود.

خرید باتری ۶۰ آمپر صبا باتری ، باتری ۶۶ آمپر اوربیتال پاور ایکس و باتری ۷۴ آمپر سوزوکی که همگی برای خودرو شما مناسب اند، می تواند راه حل مناسبی برای حل هر کدام از این مشکلات به وجود آمده باشد اما در این مورد حتماً باید با متخصص مشورت کنید. در صورت نیاز به تعویض باتری رنو ساندرو، سفارش باتری خود را با کارشناسان امداد باتری کهن مطرح کنید و باتری را با ارسال و نصب رایگان در نارمک، صادقیه، میرداماد و قلهک تحویل بگیرید.

تعویض باتری ساندرو

اگر مایل به تعویض باتری ساندرو خود هستید، در نظر داشته باشید رعایت نکات ایمنی در حین این کار بسیار حیاتی است. باتری های خودرو ممکن است دارای گاز هیدروژن باشند، یک جرقه الکتریکی می تواند گاز هیدروژن را مشتعل کند و باعث انفجار خطرناک شود. اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از احتراق انجام دهید.

برای این که در هنگام تعویض باتری ساندرو با مشکل مواجه نشوید، باید ترتیب اتصال و جداسازی کابل های باتری را رعایت کنید. همیشه کابل منفی را در اولین مرحله قطع و در آخرین مرحله وصل مجدد کنید. هنگام استفاده از کابل های جامپر، همیشه کابل منفی را در آخرین مرحله اتصال قرار دهید و دقت داشته باشید که کابل را به شاسی وصل کنید و به باتری اتصال ندهید.

در تعویض باتری ساندرو برای جدا کردن داغی از خودرو، بعد از این که کابل منفی را از باتری جدا کردید، نوبت به جدا کردن کابل مثبت از باتری می رسد، سپس گیره نگهدارنده باتری را بردارید و حالا با دقت باتری را از جای خود خارج کنید. کابل های باتری را تمیز کنید، در صورت لزوم می توان از جوش شیرین و آب برای خنثی سازی تجمع اسید استفاده کرد.

بعد از این می توانید باتری جدید نصب کنید و برای این کار باید تمامی مراحل بالا را به صورت معکوس انجام دهید. ابتدا باتری را در جای مخصوص قرار داده و گیره نگهدارنده را دوباره متصل کنید. توصیه می شود از محافظ ترمینال باتری در هر دو پست مثبت و منفی باتری استفاده کنید. ابتدا کابل مثبت باتری را وصل کنید سپس کابل منفی را دوباره وصل کنید.

تبریک می گوییم، تعویض باتری ساندرو شما با موقیت پشت سر گذاشته شد و حالا می توانید با خیال راحت به امور روزانه خود رسیدگی کنید، فقط نگهداری از باتری را فراموش نکنید.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

خرید باتری رنو ساندرو
خرید باتری ساندرو استپ وی
تعویض باتری ساندرو در محل

باتری مناسب رنو ساندرو

۱۶۰۹۰۱  ف ف :   کیفیت و برندی که باتری ساندرو دارد بسیار حائز اهمیت می باشد به این دلیل که مطمئنا شما باتری ای برای خودروی خود می خواهید که بتواند طول عمر مفید خود را طی کند و در خودرو دوام بیاورد. اگر به هنگام خرید باتری جدید به برندی که از آن می خواهید توجه کنید و یک برند با کیفیت را انتخاب نمایید، می تواند نیاز های خودروی شما را به درستی فراهم کند. برند های سپاهان باتری بسیار پر طرفدار بوده و دارای گارانتی های طولانی مدت نیز می باشند.

باتری مناسب رنو ساندرو شما در زیر کاپوت وسیله نقلیه شما قرار دارد. نه تنها برق مورد نیاز برای قفل درها، پنجره های کشویی، چراغ ها و سایر لوازم جانبی خودرو را زمانی که دینام غیر فعال است تامین می کند، بلکه به شما امکان می دهد وسیله نقلیه خود را روشن کنید. لحظه ای که باتری شما تمام می شود، ماشین شما دیگر کار نمی کند.

مانند سایر اجزای وسایل نقلیه موتوری، باتری ها به مرور زمان فرسوده می شوند و نیاز به تعویض دارند. تعویض باطری ساندرو می تواند یک صرفه جویی در هزینه باشد، اما چگونه مطمئن شوید که باتری مناسب رنو ساندرو را انتخاب کرده اید؟ می توانید در این زمینه از کارشناسان امداد باتری کهن کهن درخواست راهنمایی کنید.

فرایند شارژ و دشارژ در باتری ساندرو به چه صورت است؟

فضای داخلی باتری ساندرو از نوع سیلد اسیدی، از صفحات سربی تشکیل شده است که توسط محلول اسید سولفوریک احاطه شده اند. نیمی از صفحات که از ماده ای به نام اکسید سرب ساخته شده اند دارای بار الکتریکی مثبت هستند و نیمی دیگر از صفحات که از سرب ساخته شده اند دارای بار الکتریکی منفی هستند و در هر سلول تعداد صفحات منفی یک عدد از صفحات مثبت بیشتر است.
وقتی انرژی جریان می یابد و باتری ساندرو در حین استفاده انرژی تخلیه می کند، ابتدا صفحات مثبت و منفی آن با کریستال های ماده ای به نام سولفات سرب پوشیده می شوند. این ماده زمانی تشکیل می شود که سولفات موجود در اسید سولفوریک با سرب موجود در صفحات ترکیب شود. زمانی که تشکیل سولفات سرب به حداکثر میزان خود می رسد، باتری کل شارژ خود را مصرف می کند. در این مرحله، شارژ مجدد باید اتفاق بیفتد. در طی فرآیند شارژ مجدد، کریستال‌های سولفات سرب دوباره در محلول اسید سولفوریک حل می‌شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، صفحات سربی بارهای مثبت و منفی خود را دوباره به دست می آورند و این فرایند طی تعداد دفعات معینی می تواند تکرار شود تا زمانی که باتری شما با مرگ مواجه شود.

باتری سایر خودرو ها: باتری مزدا ۳۲۳

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

ارسال و نصب رایگان باتری ساندرو
تعویض باتری ساندرو در تهران
باتری مناسب ساندرو

سوالات متداول

از اثرات شارژ بیش از حد بر باتری ساندرو آگاهی دارید؟

شارژ بیش از حد باتری ساندرو مسئله ساده ای نیست، می تواند آسیب زیادی به ماشین شما وارد کند و همچنین می تواند یک ضرر مالی به شما وارد کند چرا که باتری ماشین شما در صورت شارژ بیش از حد ممکن است در نهایت از بین برود. باتری های بیش از حد شارژ شده ماشین ها می توانند اسید را بجوشانند. محفظه باتری شما می تواند به جعبه ای داغ تبدیل شود که نمی توان آن را لمس کرد و همین موضوع می تواند باعث متورم شدن  باتری ها در نهایت با گذشت زمان شود. اگر سلول های مهر و موم شده ای در باتری وجود داشته باشد، ممکن است هیدروژن قابل اشتعال در باتری تجمع پیدا کند. این می تواند دلیلی برای متورم شدن و قرار گرفتن باتری تحت فشار شدید باشد. همانطور که هیدروژن با اکسیژن ملاقات می کند، می تواند زمان انفجار بمب ساخته شده از باتریباشد. یک جرقه الکتریکی بسیار کوچک می تواند این گاز را مشتعل کند و باتری را به شدت منفجر کند. ترکش های سرب و پلاستیک را به اطراف خود می فرستد و اسید سولفوریک را در اطراف پراکنده می کند. این عارضه جانبی شدیدِ شارژ بیش از حد باتری است و می تواند خسارت زیادی برای آن به بار آورد.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری پراید

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

۲۲۱۲۰۱ ف:   علت تورم باتری ساندرو چیست؟

شایع ترین علت متورم شدن باتری، پیری است. وقتی باتری قدیمی تر می شود، مواد شیمیایی آن شروع به واکنش های شیمیایی می کنند که منجر به تولید گاز می شود. این گاز همان چیزی است که باعث انبساط باتری می شود. این فرآیند اغلب به عنوان گاز دادن یا خروج گاز نامیده میشود. یکی دیگر از دلایل تشکیل گاز، آسیب جداکننده های بین لایه های داخل باتری است. است. ان می تواند باعث شود بخش های مختلف باتری با یکدیگر تماس پیدا کرده و گاز تشکیل شود. این را می توانید در باتری هایی با نقص های ساخت و باتری هایی که از نظر فیزیکی آسیب دیده اند مشاهده کنید.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری پراید

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
۱۴۰۱-۰۶-۲۴ ۱۰:۱۵ ق٫ظ

سلام و عرض ادب ماشین من ساندرو هستش و باتری ساندرو من ۶۰ امپر میخوره شما توی توضیحاتتون گفتیدباتری ساندرو ۶۰ کوتاه میشه بگید یعنی چی ۶۰ با ۶۰ کوتاه چه فرقی داره مگه تو باتری سانرو کوتاه یا بلند بود ن تاثیری تو روند باتری ساندرو داره میشه یه تئ=وضیح کلی در ارتباط با اینا به من بدید لطفا که من هخم متوجه بشم و سوالم در رابطه با باتری ساندرو حل بشه که اشتباه نکنم و باتری مناسب تری برای ساندرو تهیه کنم

زعفرانی
۱۴۰۱-۰۷-۱۸ ۳:۳۹ ب٫ظ

وقتی داریم تعویض باتری ساندرو انجام می دیم و قبلش که می خوایم داغی رو جدا کنیم به ترتیب اول باید کدوم کابل از داغی رو قطع کنیم؟ خودم می خوام باتری ساندرو رو روی خودرو نصب کنم ولی می خوام کاملا مطمئن شم از درست انجام دادنش. لطفا راهنماییم کنید ممنون. بعدش داغی رو کجا قرار بدیم؟

هاشم
۱۴۰۱-۰۷-۲۷ ۱۰:۰۵ ق٫ظ

سلام. چراغ چک خودروی من یک هفته پیش روشن شد و من ماشین رو بردم مکانیکی تا چک بکنه ببینه مشکل از کجاست. اون لحظه چراغ چک خاموش شد ولی بعد که برگشتم خونه دوباره روشن شد. بنظر شما میتونه مشکل از باتری ساندرو باشه؟ آخه سه و نیم سال از عمرش می گذره. نمی دونم الان اگر باتری ساندرو تعویض بشه چراغ چک هم خاموش میشه یانه. لطفا راهنماییم کنید.

چرایی
۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۵:۱۲ ب٫ظ

دیشب من متوجه شده بودم که چراغهای خودروی من کم نور شدن ولی زیاد جدی نگرفتم. امروز وقتی دوباره سوار ماشین شدم دیدم چراغهای جلو کم نور تر شدند و ماشین با تاخیر استارت می‌خورد. بنظر شما باتری ساندرو فرسوده شده یا اینکه دشارژ شده و میشه شارژش کرد؟

پانیدا
۱۴۰۱-۰۹-۱۷ ۸:۴۳ ب٫ظ

دم میدون شهر تصادف خیلی بد شده بود که ماشین کلا له شده بود و بنده خدا نشسته بود لب جدول داشت گریه میکرد برای ماشینش که از بین رفته این صحنه خیلی منو ناراحت کرد. شنیدم آتش نشانی داشت بهش میگفت از ماشین دور شو میخواهیم باتری و از ماشین در بیاریم تا یه موقع منفجر نشه . یهو استرس گرفتم گفتم یعنی باتری رنو ساندرو هم ممکن منفجر بشه در شرایط های خاصی مثل این؟ گفتم بیام یه سوال کنم ببینم چه مواردی باعث میشه باتری ماشین در خطر انفجار قرار بگیره؟

پاکبان
۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۸:۳۶ ب٫ظ

می خوام برای بار دوم در امسال باطری برای ماشین بخرم و خیلی از این بابت عصبیم ، چون هزینه باتری بالاست و نمیدونم اصلا چرا ماشین من انقدر باتری هاش زود به زود خراب میشند. الان نیاز دارم باتری ۶۶ آمپر برای تعویض باتری رنو ساندرو خریداری کنم البته باتری قبلی ۶۰ آمپر بودگفتم شاید چون آمپرش کم بوده زود خراب شده واسه همین گفتم این دفعه باتری آمپر بالاتر بخرم ببینم چه جوری واسم کار میکنه. تو رو خدا یه برند خوب بهم بدید من دوباره مجبور نشم چند وقت دیگه باتری جدید بخرم.