باتری داستر

باتری رنو داستر

خرید باتری داستر

باتری داستر شما ممکن است جزئی بی اهمیت به نظر برسد که فضای کمی را زیر کاپوت اشغال می کند، اما باتری علاوه بر تامین انرژی لازم برای روشن کردن خودرو، بسیاری از اجزای الکتریکی ضروری برای راحتی و عملکرد خودرو را در زمان غیر فعال بودن دینام تامین می کند.

باتری وسیله نقلیه شما به طور مداوم توسط دینام شارژ می شود اما باتری عمر محدودی دارد و دیر یا زود نیاز به تعویض آن خواهید داشت. برای خرید باتری داستر نیاز دارید گزینه های زیادی مثل نوع خودرو، میزان مصرف انرژی خودرو، آب و هوای محل زندگی و … را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برند باتری نیز اهمیت زیادی در هنگام خرید دارد، برای نمونه امداد باتری کهن نماینده رسمی سپاهان باتری و صبا باتری در تهران، این امکان را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت و با در نظر گرفتن بودجه شما، مناسب ترین باتری با بالاترین کارایی را تهیه کنید. برای مثال می توانید خرید باتری داستر را از بین محصولات با کیفیت امداد باتری کهن انجام دهید و از باتری ۶۶ آمپر صبا باتری و یا باتری ۷۴ آمپر پریمیوم بر روی خودرو استفاده کنید. این باتری با ارسال رایگان در آجودانیه ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، فرحزاد و سایر مناطق تهران درب منزل تحویل می گیرید.

باتری ماشین شما در عملکرد صحیح بسیاری از قطعات نقش دارد. اگر دینام غیر فعال است و قصد دارید از سیستم gps استفاده کنید، باتری صفحه را روشن نگه می دارد و دستورالعمل های چرخش را به روز می کند. از آنجایی که باتری بخش مهمی از وسیله نقلیه شما است، دانستن زمان مناسب برای خرید باتری داستر جدید، عملکرد بهینه را در همه انواع آب و هوا تضمین می کند.

تعویض باتری داستر

تاریخ ساخت باتری تعیین کننده تازگی باتری خودرو است. یک باتری ماشین یک ساله خروجی و قدرت پشتیبان کمتری نسبت به باتری تازه تولید شده دارد. یک باتری با کیفیت ماندگاری بالایی دارد که می تواند تقریباً ۴ ماه بعد از تاریخ تولید بدون شارژ مجدد زندگی کند. با این اوصاف، به شما پیشنهاد می کنیم باتری های قدیمی تر از ۴ ماه را خریداری نکنید چرا که اگر باتری قدیمی تهیه کنید، احتمالاً تعویض باتری داستر را باید نزدیک تر از چیزی که در نظر داشته اید، ببینید.

چرا گارانتی در انتخاب باتری جایگزین مهم است؟ این تضمین می کند که در صورت بروز هرگونه مشکل در طول دوره گارانتی، می توانید از جایگزینی رایگان استفاده کنید. علاوه بر این، مدت زمان گارانتی طولانی تر نشان دهنده کیفیت بالای محصول است. این نشان دهنده اعتماد این شرکت به ساخت و کیفیت محصول خود است.

فاکتور اندازه گیری ظرفیت ذخیره سازی به عنوان آمپر ساعت یا Ah شناخته می شود. این معیاری برای ظرفیت نگهداری شارژ باتری ماشین شما است.  هر خودرو نیاز به قدرت منحصر به فردی دارد. بر این اساس، باید برای تعویض باتری داستر، باتری را انتخاب کنید که از نظر ظرفیت مناسب باشد.

درجه Ah نشان می دهد که باتری چقدر قدرتمند است. بنابراین، Ah بالاتر نشان دهنده باتری قوی تر است. اگر در نهایت باتری با درجه Ah متناسب با باتری فابریک خودرو خود انتخاب کنید، هنگام روشن کردن موتور، به خصوص در آب و هوای سردتر، با مشکلاتی مواجه نخواهید شد.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

خرید باتری داستر
خرید باتری رنو داستر
فروش باتری مناسب داستر

باتری مناسب رنو داستر

باید از باتری خودرو مراقبت کنید و بدانید چه زمانی به رسیدگی شما نیاز دارد. عمر باتری مناسب رنو داستر شما بر اساس عوامل متعددی متفاوت خواهد بود. بسیاری از این تفاوت به تعداد دفعات رانندگی با وسیله نقلیه خود مربوط می شود. رانندگی با ماشین شما باتری را شارژ می کند. اگر روزانه ماشین خود را بیرون می آورید و به اندازه کافی با آن رانندگی می کنید، احتمالا باتری بیشتر از باتری ماشینی که برای مدت طولانی بدون استفاده می ماند، دوام می آورد.

اگر بوی سولفوریک یا “تخم مرغ فاسد” را از باتری مناسب مناسب رنو داستر خود استشمام کردید، احتمال زیادی وجود دارد که باتری شما مشکل داشته باشد و باید به دنبال علل و راه حل های احتمالی باشید. اگر موتور خودروی شما آهسته‌تر شروع به راه اندازی کند، این احتمالاً نشانه قوی است که باتری شما شروع به از کار افتادن کرده است. ممکن است هنگام استارت زدن خودرو، چراغ‌های داشبورد شما کم‌نور یا سوسو بزنند، که نشانگر ضعیف شدن باتری رنو داستر شماست.

 

فرسودگی باتری داستر

۱۵۱۲۰۱ ف:   طول عمر محدود باتری های خودرویی بین دو تا سه سال است. پس از این مدت زمان باتری شروع به فرسودگی می کند. ممکن است زودتر از این مدت زمان فرسوده شود و یا برعکس، خیلی بیشتر از این مدت زمان نیز عمر کرده و فرسوده نشود. این ها نیز بستگی به عادات رانندگی شما خواهد داشت. در صورتی که اغلب، مسافرت های کوتاه مدتی داشته باشید که دینام نتواند شارژ باتری را به طور کامل تامین کند، باتری در کوتاه مدت فرسوده خواهد شد. و اما در مقابل، زمانی که شما مسافرت های بلند مدتی را هر از چند گاهی با خودروی خود داشته باشید، به باتری این فرصت را خواهید داد که به صورت کامل شارژ شود.

خرید باتری مناسب رنو داستر
خرید باتری مناسب داستر با تاریخ جدید
ارسال رایگان باتری داستر در تهران

سوالات متداول

چه زمانی دچار شدن باتری داستر به سولفاته بر عملکرد خودرو شما تاثیر می گذارد؟

سولفاتاسیون شامل تشکیل کریستال های سولفات سرب در سطح صفحات باتری داستر است. در سطوح کوچک، این کریستال ها هیچ تهدید جدی ایجاد نمی کنند. اما همانطور که رسوبات به تدریج بزرگتر می شوند، به طور موثری انجام واکنش های شیمیایی داخل باتری شما را کاهش می دهند. در نتیجه، عملکرد و طول عمر باتری داستر شما به سرعت کاهش می یابد. یک باتری که از سولفاته شدن رنج می برد، کاهش قابل توجهی در توانایی راه اندازی خودرو  از خود نشان می دهد و احتمالا شما متوجه می شوید که باتری داستر شما هنگام راه‌اندازی خودرو دچار مشکل می‌شود.

باتری سایر خودرو ها: باتری جک S5

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

برای از بین بردن سولفاتاسیون باتری داستر چه پیشنهادی دارید؟

یک باتری داستر کاملاً جدید که برای خرید در قفسه فروشگاه در انتظار خرید قرار می گیرد به آرامی شروع به دشارژ شدن می کند. سولفات های سرب شروع به رسوب روی صفحات سربی سلول های داخلی می کنند. چرخه های که یک باتری برای ماندگاری طولانی به آن نیاز دارد شارژ و دشارژ است. وقتی باتری مدت خیلی طولانی بدون این دو مرحله بماند، سولفات ها شروع به کریستالی شدن و سخت شدن می کنند. شارژ باتری خودرو می تواند با تبدیل ذرات سولفات متصل به مواد صفحات سربی ، سولفاته شدن را کاهش دهد.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری توسان

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

۱۴۰۹۰۱  ف ف:   گارانتی داشتن باتری داستر از چه اهمیتی برخوردار است؟

گارانتی یکی از مسائلی است که بسیار اهمیت دارد ولی با این حال شاید برخی هنوز به این مسئله اهمیتی نمی دهند. در نظر داشته باشید که باتری های خودرویی لحظه ای که از خط تولید می آیند نصب نمی شوند. سازندگان این را در نظر دارند، بنابراین باتری ها را به گونه ای می سازند که بتوانند برای مدت معینی قبل از فروش سالم بمانند. به همین دلیل است که یک باتری با گارانتی خوب و طولانی مدت تر مهم است. برند صبا باتری دارای ۱۲ ماه و محصولات برند سپاهان ۲۰ ماه به بالا از گارانتی برخوردار می باشند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضوانی
۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۳:۵۳ ب٫ظ

سلام وقت شما به خیر ماشین من داستر هستش و باتری داستر مناسب چند امپر هستش و کدومک برند میتونه باشه
شما امکانش هست در مورد باتری داستر راهنمایی بفرمایید به ما

فاطمه
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۱۲:۱۰ ب٫ظ

سلام وقتتون بخیر من ماشینم داستر هستش و باتری داستر میخام ۶۶ آمپر بخرم و نصب کنم به نظر شما که جناب مشکلی نداره اگه من این آمپر رو برای خودروی داستر خودم نصب کنم ؟

گلستان
۱۴۰۱-۰۷-۱۹ ۹:۵۷ ق٫ظ

سلام وقت بخیر. باتری داستر سوزوکی مال کدوم کارخونه هست و از نظر کیفیت آیا باتری داستر سوزوکی ۷۴ آمپر برای ماشین خوب هست؟

نسترن
۱۴۰۱-۰۷-۲۵ ۱:۱۱ ب٫ظ

ماشین من خاموش بود و تو جاده نگه داشته بودم، بخاری هم روشن گذاشتم. یکم استراحت کردم بیدار که شدم دیدم بخاری روشنه ولی دیگه کار نمیکنه. بخاری یا کولر به باتری داستر وصل هستن؟ ماشین هم دیگه استارت نمیخورد چیکار باید میکردم؟

هما
۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۵:۰۰ ب٫ظ

ماشین من داستر هست و من سه سال پیش خریدمش و آخرین بار همون سه سال پیش باتریش تعویض شده بود. الان بعد از سه سال باید باتری داستر عوض بشه چون ماشین در استارت خوردن دچار مشکل شده و میدونم که مشکل از باتری هست. بنطر شما این نرمال هست که باتری خودرو سه سال عمر کنه؟

قربان زاده
۱۴۰۱-۰۹-۱۶ ۱۱:۲۰ ب٫ظ

برای اینکه بتونم مدت زمان بیشتری ماشینم رو استفاده کنم می خوام باتری رنو داستر رو تعویض کنم و از باتری ۹۰ آمپر روی این ماشین استفاده کنم، اما نمیدونم که میشه همچین کاری کرد یا نه ! آخه یه ذهن خودم رسید و این نکته را هم میدونم که باید باتری از نظر اندازه برای ماشین مناسب باشه که بشه رو ماشین نصبش کرد. واسه همین نمیدونم باطری ۹۰ آمپر الان برای ماشین مناسب یا نه . ممنون میشم اگر شما اطلاعاتی که لازم دارم و در اختیار من قرار بدید تا بتونم تصمیم بگیرم که این باتری برای ماشین مناسب یا نه.

kasra
۱۴۰۱-۱۰-۱۳ ۱۱:۴۷ ب٫ظ

من چرا فکر میکردم برای تعویض باتری رنو داستر باید حتماً از باتری ۹۰ آمپر استفاده کنم؟ آخه تو ذهنم این بود که این خودرو از نظر ظاهری شبیه موهاوی هستش واسه همین باید باتریش هم به این خودرو یکی باشه و داشتم میرفتم که باتری ۹۰ آمپر بخرم واسه نصب رو ماشین تا اینکه با سایت شما مواجه شدم دیدم که نوشته باطری ۷۴ آمپر مناسبه. حالا شما مطمئن هستید که باتری مناسب این ماشین همین باتری هست شما معرفی کردید و نمیشه از باتری دیگه روش استفاده کرد؟