باتری توسان

باتری هیوندا توسان

خرید باتری توسان

باتری توسان شما طوری طراحی شده است که می تواند میزان مشخصی تخلیه و شارژ در باتری را تجربه کند. برای محافظت از باتری هیوندا ix35 و جلوگیری از خرابی زودرس باتری، اجازه ندهید عمق تخلیه بیش از حد برود، منظور زمانی است که اجازه می‌دهید انرژی باتری بدون شارژ مجدد تمام شود.
هر باتری تعداد چرخه شارژ و دشارژ محدودی دارد و اگر می خواهید طول عمر باتری خودرو شما کاهش پیدا نکند و زودتر از موعد مجبور به خرید باتری توسان جدید نشوید، تعداد چرخه کامل باتری را کم کنید. شمارش چرخه کامل زمانی است که از یک باتری کاملاً شارژ شده به یک باتری کاملاً دشارژ می رسید.
اطمینان حاصل کنید که باتری در محیطی با دمای متوسط ​​ذخیره می شود. اگر این به معنای پارک کردن ماشین خود در یک منطقه سایه دار است، این همان کاری است که باید انجام دهید.
باتری را بیش از حد شارژ نکنید. این چهار مورد مهمی است که می توانید برای کمک به حفظ طول عمر باتری و به تعویق انداختن زمان تعویض باتری IX35 خود انجام دهید.

زمانی که خرید باتری توسان که همان باتری ۷۰ آمپر اوربیتال EFB را انجام می دهید در حالی که باتری قدیمی شما اسیدی بوده است، فکر نکنید باتری سیلد اسید نمی تواند دچار خوردگی شود، این اشتباه است. حتی اگر باتری شما از نوع نیازمند به نگهداری نباشد، دارای منافذ کوچکی است که گازهای سولفوریک داخل آن می توانند از آن خارج شوند. اگر این گازهای خروجی به طور منظم با پایانه های باتری یا تماس کابل تماس داشته باشند، ممکن است خوردگی رخ دهد. اینکه آیا این دلیل مشکل خوردگی باتری شما باشد بستگی به محل دریچه های باتری شما و میزان گاز خروجی از آنها دارد. در کل چه باتری سیلد اسید داشته باشید چه اسیدی ، نگهداری از باتری در بهترین شرایط مهم ترین شرط داشتن باتری خوب و با کیفیت است و می تواند شما را از خرید باتری هیوندا توسان زودتر از زمان مقرر دور کند.

تعویض باتری توسان

با توجه به این که تا ۹۹ درصد باتری های سرب اسیدی قابل بازیافت هستند، بازیافت باتری های قدیمی باعث کاهش ضایعات و نیاز به استفاده از مواد اولیه و اجزای جدید می شود. به جای اینکه باتری قدیمی خود را ذخیره کنید، اطمینان حاصل کنید که آن را با تحویل آن به مراکز معتبر یا تحویل آن به نماینده فروش باتری هنگام تعویض باتری توسان، بازیافت کنید. اگر برای تعویض باتری هیوندا توسان امداد باتری کهن را انتخاب کنید، علاوه بر این که ارسال و نصب باتری برای شما در نقاط مختلف تهران از جمله نارمک ، صادقیه ، کامرانیه و ستارخان به صورت رایگان انجام می شود، باتری فرسوده شما را تحویل گرفته و برای بازیافت به کارخانه بر می گرداند.

وقتی باتری جدیدی می‌خرید، فروشندگان خودرو معمولاً اعتبار باتری قدیمی‌تان را به شما می‌دهند، در واقع در ازای دریافت باتری فرسوده برای شما تخفیف در نظر می گیرند و وقتی تعویض باتری توسان را انجام می دهید، هزینه کمتری بابت خرید باتری جدید در ازای تحویل باتری IX35 فرسوده پرداخت می کنید. حفظ ایمنی محیط زیست نیاز به بازیافت دارد. بازیافت طبق تعریف، فرآیند تبدیل زباله به مواد مفید است. نیاز به منابع جدید و همچنین آسیبی که دفع نادرست اقلام به محیط زیست وارد می کند را کاهش می دهد.

باتری های مستعمل از نقاط تخلیه جمع آوری شده و به مراکز بازیافت منتقل می شوند تا فرآیند بازیافت آغاز شود. در آنجا، پلی پروپیلن (قاب پلاستیکی) و سرب از هم جدا می شوند و سپس سرب به داخل کوره فرستاده می شود تا ذوب شود. سرب متعاقباً برای ساخت باتری های تازه استفاده می شود. پلی پروپیلن نیز تمیز و بازیافت می شود. سپس اسید کنترل شده و خنثی می شود. تا ۸۰ درصد از مواد بازیافتی عموماً در ساخت باتری های وسایل نقلیه جدید استفاده می شود.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

خرید باتری مناسب توسان
تعویض باتری مناسب هیوندا توسان
نصب باتری توسان درب منزل

باتری مناسب هیوندا IX35

هدف باتری مناسب هیوندا IX35 شما روشن کردن موتور و همچنین انجام عملکردهای الکترونیکی در خودرو هنگام خاموش بودن موتور است. باتری خودرو همچنین به عنوان یک تنظیم کننده ولتاژ برای سیستم الکتریکی خودرو در زمان روشن بودن موتور عمل می کند.

برای راه اندازی موتور به کمک استارت نیاز است و استارت توسط یک باتری مناسب هیوندا IX35 قابل شارژ تغذیه می شود. بنابراین، آنها اغلب باتری های خودرویی، باتری استارت نیز نامیده می شوند. در این مرحله، استارت جریان زیادی مصرف می کند و باتری ماشین را تخلیه می کند. پس از روشن شدن خودرو، دینام تولید برق را در شبکه داخلی تامین می کند. مدار به گونه ای طراحی شده است که هنگام سفر با ماشین، باتری شارژ شده و شارژی که هنگام روشن شدن موتور داده شده است، دوباره پر می کند. به این ترتیب است که می گویند باتری مناسب توسان شما قابل شارژ است.
 

طول عمر باتری توسان

باتری توسان شما یکی از مهم ترین قطعات ماشین شما است که نه تنها برای روشن کردن موتور خود به آن نیاز دارید، بلکه برای روشن کردن تمام اجزای الکتریکی خودرو مانند چراغ‌ها، رادیو، جی‌پی‌اس و غیره، زمانی که دینام غیر فعال است نیز به آن نیاز دارید. در حالت ایده‌آل، باتری توسان باید حدود ۳ سال قبل از این که به تعویض نیاز داشته باشد، بر روی خودرو شما کار کند. با این حال، عوامل زیادی مثل آب و هوا و نحوه ی نگهداری از باتری و خودرو، می‌توانند باعث اتمام انقضای باتری توسان زودتر از موعد مقرر شوند و به دنبال آن باید باتری را زودتر تعویض کنید.
 

باتری سایر خودرو ها: باتری ساینا

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

فروش باتری هیوندا ix35
تست باتری هیوندا ix35
ارسال رایگان باتری هیوندا ix35

سوالات متداول

۰۹۰۹۰۱  ف ف :  تست باتری توسان به چه صورت است؟

در صورتی که به سلامت باتری خودرو شک دارید می بایست اقدام به تست باتری کنید. شما می توانید با تهیه یک دستگاه کوچکی به مولتی متر، باتری خودرو را تست کنید. دستگاه مولتی متر دارای دو پایانه ی مثبت و منفی می باشد. این دو پایانه را به ترمینال های مثبت و منفی باتری خودرو متصل کنید. در حالتی که خودرو خاموش است ولتاژ باتری ۱۲ می باشد و زمانی که موتور خودرو روشن باشد این مقدار باید حداقل بین ۱۳.۴ تا ۱۴.۴ ولتاژ باشد. اگر غیر از این مقادیر را مولتی متر بر نمایشگر خود نشان دهد، نشان دهنده ی این است که باتری خودروی شما نیاز به تعویض دارد و فرسوده شده ولی اگر طبق این مقادیر باشد یعنی مشکل از قطعه ی دیگر خودرو است که باید مورد بررسی مکانیک متخصص قرار بگیرد.

 

باتری توسان مناسب را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟

خرید ارزان تقریباً همیشه به این معنی است که پول بیشتری را در این مسیر به دست آورید. در حالی که قیمت ارزان در ابتدا یک معامله فوق العاده به نظر می رسد، سرمایه گذاری های با کیفیت باعث پس انداز بهتر می شود. وقتی صحبت از مراقبت از وسیله نقلیه شما می شود، باتری ماشین شما از اهمیت بالایی قرار دارد، مگر اینکه بخواهید در مسیر کار معطل شوید یا باتری غیرقابل اعتمادی بخرید، سرمایه گذاری عاقلانه و خرید کردن سودمند است. برای این که باتری توسان مطمعنی را خریداری کنید، می توانید از کارشناسان امداد باتری کهن در خواست راهنمایی کرده و خرید خود را از نمایندگی انجام دهید.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری مزدا ۳

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

۰۵۱۱۰۱ ف ف :  طول عمر باتری توسان به چه صورت است؟

باتری ها مهم ترین قطعه و عضو خودروی شما هستند. این قطعه مسئول راه اندازی موتور خودروی شما است. در واقع، عمر این قطعه در خودروی شما، بسته به سلامت سیستم شارژ و دیگر عوامل متغیر است. اما به طور معمول باید بین ۲ تا ۳ سال عمر کند. در حالی که باتری های خودرویی در چندین سال گذشته تغییر چندانی نداشته اند، تست و آزمایش آن ها کمی آسان تر شده است. در حال حاظر آزمایش کنندگان ساده باتری نمی توانند پیچیدگی شیمیایی آنچه را که در باتری می گذرد، حل کنند. بنابراین قانون کلی برای جایگزینی باتری ساده است: شما تقریبا چهار سال فرصت دارید تا باتری از نظر تئوری حرکت خود را، از نیروگاه شیمیایی آغاز کند. در پایان دو سالگی مراقب علائم باتری باشید و آماده اقدام باشید.

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا
۱۴۰۱-۰۷-۰۹ ۴:۳۱ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من ماشین توسان IX35 خریدم. میشه بپرسم باتری توسان IX35 چه برندی مناسب هست؟ چندسال باتری توسان IX35 عمر می کنه؟ و بعد چه مدتی با تعویض بشه که موتور ماشین هم سالم بمونه

مینا
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۱۱:۵۰ ق٫ظ

سلام دوست خوبم روزت بخیر بنده ماشینم تونستن هستش و باتری تونستن روی ماشین من نصب هستش ولی نمیدونم چرا جدیدا ماشینم از طرف باتری تونستن به مشکل برخورده میخام بدونم مشکل از چی میتونه باشه که باتری تونستن من ایراد پیدا کرده

گلچین
۱۴۰۱-۰۷-۱۹ ۱۰:۴۶ ق٫ظ

سلام خواستم تشکر کنم مرسی از شما. من یه باتری توسان از امداد باتری خریداری کردم و خود شما برای ماشینم نصبش کردید. و کاملا درست کار می کنه. واقعا کارشناسان تیم شما هم خیلی خوب راهنمایی های لازم درمورد باتری توسان ارائه دادن. مرسی

زراغی
۱۴۰۱-۰۷-۲۳ ۲:۰۵ ب٫ظ

ببخشید من سوئیچ رو که می چرخونم تا چند دقیقه استارت نمی خوره و بعد چندین بار چرخاندن کلید بزور روشن میشه دیگه راحت رانندگی می کنم. اینکه اولش تو استارت انقدر اذیت میکنه دلیلش چی میتونه باشه؟ آمپر باتری توسان چند هست؟ با بالا بردن آمپر باتری توسان تغییری هم تو این قضیه استارت خوردن خودرو ایجاد می کنه یا خیر؟

سپهسار
۱۴۰۱-۰۷-۲۵ ۴:۳۹ ب٫ظ

میشه یه اطلاع درمورد قیمت باتری توسان از برندهای مختلف بهم بدید. چه برندی از نظر شما خوب هست؟ جدا از اون باتری توسان سوزوکی چند آمپر و چه قیمتی هست؟ اگر داغی باتری توسان رو هم تحویل شما بدیم چقدر از قیمت باتری نو کم میشه؟

Rosha
۱۴۰۱-۰۹-۱۴ ۷:۵۸ ب٫ظ

ببینم هیوندا توسان با هیوندا ix۳۵ برابره یا با هیوندا ای ایکس ۵۵ ؟ واقعا برام سوال شد چون یادمه یکی از این دو تا با این ماشین یکی بود ولی یادم نیست دقیقا کدوم از این دو موردی که گفتم بودش. حالا به هر حال من ماشین آی ایکس ۳۵ و نمیدونم این باتری که الان توی صفحه شما هست برای ماشین مناسب یا نه، ولی می خوام ازتون خواهش کنم مناسب ترین گزینه برای خرید باتری هیوندا ix۳۵ به من معرفی کنید. در ضمن به من بگید چه برند هایی رو در امداد باتری به فروش می رسانید تا من بتونم راجبشون تحقیق کنم و با اطلاعات کامل انتخاب باتری ماشین را انجام بدم.

زمردی
۱۴۰۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۱۶ ب٫ظ

بر چه اساس میتونم تشخیص بدم که باتری مناسب ix۳۵ دقیقاً چه آمپر و چه برندی باید داشته باشه؟ آخه من تا حالا برای این ماشین باتری نخریدم و پدربزرگم بهم گفتش که برای تعویض باتری ماشین حتماً باید بدونی که چه آمپر و چه برندی رو باید برای ماشین بخری! حالا اومدم تحقیق کنم ببینم که چه باطری برای ماشین مناسب هستش و بدونم که قیمتش تو چه رنجی قرار داره که با توجه به بودجه‌ای که دارم بتونم تصمیم بگیرم که چه باتری رو بخرم برای ماشینم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو.