باتری النترا

باتری هیوندا النترا

باتری مناسب النترا

باتری النترا شما مثل تمام باتری های خودرویی دیگر در نهایت نیاز به تعویض دارد. اگرچه تصور می‌شود باتری‌ها به اندازه گذشته مضر نیستند، اما هنوز مهم است که بعد از خرید باتری مناسب النترا، باتری‌ فرسوده سرب اسیدی را مسئولانه با بازیافت ایمن دور بیندازید.

باتری ها حاوی موادی هستند که در صورت عدم دفع صحیح می توانند مضر باشند. خبر خوب این است که بازیافت باتری سرب اسید یکی از استثنایی ترین داستان های موفقیت زیست محیطی زمان ما است. باتری سرب اسیدی مثل باتری مناسب النترا شما به طور بالقوه یک محصول مضر است که حاوی موادی است که می تواند به محیط زیست آسیب برساند، بازیافت باتری های قراضه خودرویی می تواند به حفظ محیط زیست کمک بزرگی کند.

باتری‌های خودرو ، چه توسط افراد و چه توسط تولیدکنندگان یا خرده‌فروشان باتری باید همیشه به مراکز مدیریت ضایعات برده شوند. باتری های سرب اسیدی حاوی مقدار زیادی سرب هستند که می تواند تا درصد زیادی بازیافت شود و در تولید باتری های جدید مورد استفاده قرار بگیرند. به دلیل ارزش این سرنخ، برخی از مراکز هنگام تعویض باتری باتری مناسب النترا و در برابر دریافت باتری قدیمی به شما تخفیف می دهند. می توانید برای تهیه باتری هیوندا النترا از باتری ۶۰ آمپر صبا باتری ، باتری ۶۶ آمپر سوزوکی و باتری ۷۴ آمپر اوربیتال پاور ایکس استفاده کنید، این باتری را می توانید از شرکت امداد باتری کهن با ارسال و نصب رایگان درب منزل در اقصی نقاط تهران از جمله مرزداران، هروی ،گیشا و سعادت آباد تحویل بگیرید و باتری کهنه خود را به کارشناس مربوطه بسپارید. قیمت باتری های امداد باتری در ازای دریافت باتری فرسوده تعیین شده اند.

تعویض باتری النترا

همانطور که گرمای هوا هر روز شروع به افزایش می کند، ممکن است متوجه شوید که باتری شما به این تغییرات واکنش منفی نشان می دهد. این زمانی اتفاق می افتد که گرما شروع به تبخیر آب در مایعات داخلی باتری شما می کند. این تبخیر همچنین می تواند باعث افزایش خوردگی داخلی باتری شود و تعویض باتری النترا را به شما نزدیک کند.

در زمستان ، واکنش شیمیایی باتری شما کند می‌شود و خودروی شما به دلیل حرکت آهسته روغن موتور، برای راه‌اندازی به نیروی بیشتری نیاز دارد. باتری های جدیدتر می توانند شرایط آب و هوایی سخت را به راحتی مدیریت کنند، اما یک باتری نزدیک به پایان عمر خود در آب و هوای شدید شروع به مبارزه می کند.

در حالی که ممکن است فکر کنید که رانندگی مکرر بر سلامت باتری شما تأثیر منفی می‌گذارد، اغلب برعکس این موضوع صادق است. باتری شما در حین رانندگی شارژ می شود، به این معنی که اگر وسیله نقلیه شما برای مدت طولانی در حالت بیکار بماند، ممکن است شارژ آن تمام شود و اگر این وضعیت ثابت و مداوم باشد، ممکن است نیاز به تعویض باتری النترا پیدا کنید.

آیا متوجه شده اید که راه اندازی موتور شما بیشتر از حد معمول طول می کشد؟ شاید وقتی سوییچ را می چرخانید، چراغ ها شروع به سوسو زدن می کنند یا صدایی غیرعادی می شنوید؟ اینها همه نشانگر خرابی قریب الوقوع باتری و نیاز به تعویض باتری النترا هستند. قبل از اینکه خودروی شما شانسی برای به دردسر انداختن شما داشته باشد، در نظر داشته باشید که وسیله نقلیه خود را برای بازرسی سیستم راه اندازی یا تعویض باتری نزد یک متخصص ببرید.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

خرید باتری النترا
ارسال رایگان باتری النترا
تعویض باتری هیوندا النترا

خرید باتری هیوندا النترا

نه تنها باتری خودرو شما بلکه هیچ باتری نمی تواند برای همیشه دوام بیاورد و بعد از مدتی شما نیاز به خرید باتری هیوندا النترا جدید پیدا می کنید. حکمت عمومی می گوید که باید هر سه سال یکبار باتری ماشین خود را تعویض کنید، اما ممکن است زودتر به تعویض نیاز داشته باشید. عواملی مانند آب و هوا و عادات رانندگی شما می توانند بر طول عمر باتری شما تأثیر بگذارند و قبل از پایان سه سال به خرید باتری هیوندا النترا جدید نیاز داشته باشید. برای اطمینان از اینکه باتری خود را به موقع تعویض می کنید، به فواصل سرویس توصیه شده توسط سازنده توجه کنید.

۱۰۰۹۰۱  ف ف : از این رو برخی عواملی هستند که برای خرید باتری هیوندا النترا می بایست در نظر گرفت. برخی از این عوامل شامل موارد زیر می باشند.

۱. انتخاب باتری با قالب و آمپر مناسب برای خودرو

۲. ظرفیت ذخیره باتری

۳. طول مدت گارانتی باتری

۴. تاریخ تولید باتری

این ها گزینه هایی هستند که قبل از خرید یک باتری حتما در نظر بگیرید.

 

طول عمر باتری النترا

اگر باتری شما نیاز به تعویض دارد، به دلیل اتصال به سایر اجزای الکتریکی خودرو به ابزار و تخصص خاصی نیاز است. اگر مدار الکتریکی بین باتری و سیستم کامپیوتری خودرو در هنگام تعویض باتری النترا خراب شود، داده‌های موجود در واحدهای کنترل و سیستم‌های اطلاعات ممکن است از بین بروند، در این صورت ممکن است قطعات الکترونیکی مانند رادیو نیاز به برنامه ریزی مجدد داشته باشند.

بسیاری از رانندگان فکر می کنند که وقتی وسیله نقلیه خاموش است، هیچ انرژی از باتری مصرف نمی شود اما این یک باور نادرست است. برخی از سیستم‌ها مانند ECU در خودرو حتی زمانی که خودرو پارک شده است به برق نیاز دارند و این مورد به تخلیه باتری النترا کمک می کند. پس از چند هفته که وسیله نقلیه شما بدون استفاده در پارکینگ بماند ممکن است روشن نشود. این در هوای سرد یا در باتری های قدیمی ‌تر بیشتر دیده می‌شود. رانندگی با خودرو یک بار در هفته به مدت حداقل بیست دقیقه می تواند به حفظ طول عمر باتری النترا کمک کند.

۱۱۱۲۰۱ ف:  ممکن است برخی تصور داشته باشند که شست و شوی باتری النترا به این قطعه آسیب خواهد رساند. اما توجه داشته باشید که شما با تمیز نگه داشتن باتری خود می توانید باعث افزایش طول عمر آن شوید. با مرور زمان، بر روی سطح باتری به خصوص در قسمت قطب های آن، رسوباتی ممکن است تجمع یابند که حاصل محروم ماندن باتری از شارژ کافی می باشد. این رسوبات می توانند در انجام فرآیند های شیمیایی باتری، اختلال ایجاد کنند. بنابراین ما با از بین بردن این رسوبات به وسیله ی جوش شیرین و تراشیدن آن ها با برس سیمی می توانیم از کاهش طول عمر باتری جلوگیری کنیم.

باتری سایر خودرو ها: باتری اپتیما

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

تست باتری النترا
قیمت مناسب باتری هیوندا النترا
نصب باتری مناسب النترا

سوالات متداول

چگونه با استفاده از شارژر باتری النترا را شارژ کنیم؟

در صورت لزوم می توانید باتری النترا مهر و موم شده را با استفاده از یک شارژر مناسب شارژ کنید. از یک شارژر باتری ۱۲ ولتی استفاده کنید که روی سرعت آمپر کم تنظیم شده است تا به آرامی باتری را شارژ کنید. بسته به شدت تخلیه باتری، زمان شارژ کامل ممکن است از چند ساعت تا یک روز کامل باشد. برای اطمینان از اینکه باتری به درستی شارژ می شود، اغلب شارژر باتری را بررسی کنید.

۰۶۱۱۰۱ ف ف:   همچنین شما می توانید برای شارژ باتری النترا، از باتری خودروی دیگران نیز استفاده کنید. این روش باتری به باتری نام دارد. در ابتدا قطب های مثبت و منفی باتری ها را به یکدیگر وصل می کنید. البته با این شرط که باتری خودروی فرد مقابل شارژ شده و باتری شما فرسوده نشده باشد. سپس موتور خودروی مقابل را راه اندازی می کنید . می بایست باتری مقابل به وسیله ی دینام شارژ شده باشد تا قدرت کافی برای شارژ باتری دشارژ شده را داشته باشد. همینکه باتری دشارژ شده ولتاژ کافی برای استارت خوردن را بدست بیاورد کافی است تا پس از راه اندازی موتور، به وسیله ی دینام شارژ شود.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری دنا

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

 

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعادتی
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۹:۴۴ ق٫ظ

سلام ماشین من هیوندا النترا هست و یه سوالی داشتم و ممنون میشم جواب بدید. الان ماشین من یهو باتری خالی کرده و من میخوام از باتری ماشین همسایه که برلیانس هست باتری به باتری کنم. خب باتری النترا و برلیانس تقریبا یکی هست من از دوستام که پرسیدم آمپر و قالب ها یکی هست . حالا سوال اینه اگر باتری به باتری صورت بگیره مشکلی برای باتری ماشین همسایه پیش نمیاد؟ یا برای خود باتری النترا ماشین من؟ یا برای موتور ماشین ها؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

ramezan poor
۱۴۰۱-۰۷-۱۸ ۲:۴۳ ب٫ظ

سلام هنگامی که می خوام ماشینم رو راه اندازی کنم به سختی استارت میخوره و یک صدای خیلی ریزی میاد که قبلا اینجوری نبوده حالا الان باتری النترا باید عوض شه یا حتما قبلش به یه کارشناس نشونش بدم؟ ممنون میشم کمک کنید بهم

شایان
۱۴۰۱-۰۷-۲۵ ۵:۰۶ ب٫ظ

سلام. باتری النترا ۵۰ آمپر بندازم برای ماشینم باعث کاهش عملکردش تو سیستم های برقی نمیشه؟ یا اینکه با کم آمپر بودن باتری، موتور خودرو زود خراب نمیشه که من دوباره مجبور نشم عوضش کنم و همون باتری النترا ۶۰ آمپرو بخرم براش

عبدی
۱۴۰۱-۰۸-۲۴ ۱۱:۰۲ ق٫ظ

سلام عزیز زاده هستم و درخواست یک کمک و راهنمایی در رابطه با باتری ماشینم از شما داشتم. جناب ماشین من الان النترا هست باتری اون ۶۰ آمپر هست. میخواستم از شما که در رابطه با باتری های خودرویی تخصص دارید بپرسم که آیا میتونم برای ماشینم از باتری النترا ۶۶ یا ۷۴ آمپر هم استفاده کنم؟ لطفا در این باره من رو راهنمایی بفرمایید.

بهروز
۱۴۰۱-۰۹-۱۴ ۸:۲۲ ب٫ظ

باتری تمام خودروهای هیوندا به ماشین النترا میخوره؟ یعنی من اگه نیاز به تعویض باتری هیوندا النترا پیدا کردم و شرایط اینکه بخوام باتری جدید بخرم و روی ماشین نصب کنم رو نداشته باشم، این امکان رو دارم که از باطری آزرا روی این ماشین استفاده کنم؟ فکر نمیکنم خیلی باتری هاشون فرق کنه چون از نظر ظاهری ابعاد خود خودرو که خیلی بینشون تفاوتی وجود نداره، پس طبیعتا باتری هاشون باید مشابه باشه دیگه نه؟ به من بگید میتونم از آزرا باتری بردارم و روی ماشین خودم نصب کنم یا نه امکانش نیست؟ همیشه این استرس را داشتم، واسه همین می خوام بدونم اگر همچین شرایطی فراهم نیست یه باتری بخرم بزارم کنار برای روز مبادا.

ارغوان
۱۴۰۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۲۵ ب٫ظ

قبل از اینکه بخوام ثبت سفارش باتری ۷۴ آمپر رو برای تعویض باتری النترا انجام بدم می خوام مطمئن شم که این مناسب ترین انتخاب برای نصب روی این ماشین هستش. چون آمپرش نسبت به باتری های دیگه که شما معرفی کرده بودید بالاتر بود حدس زدم که گزینه مناسبتری باشه و فکر می‌کنم وقتی که باتری آمپرش بیشتره، طبیعتاً عملکردش بهتر و قدرت ماشین رو هم بیشتر می کنه. می خوام مطمئن شم که این فکر من درسته و بعد سفارشم را ثبت کنم، نظرتون چیه ؟ بهترین گزینه همین باتریه یا شما گزینه بهتری سراغ دارید؟