باتری آزرا

باتری هیوندا آزرا

تعویض باتری آزرا

باتری آزرا با توجه به شرایط متفاوت، طول عمری متغیر دارد. عادات بد رانندگی از عوامل کلیدی است که بر عمر باتری خودرو تأثیر می گذارد و این عادات منجر به فرسودگی و طبقه بندی اسید در باتری خودرو می شود و تعویض باتری آزرا را تسریع می کند. برخی عادات رانندگی منجر به خرابی باتری می شوند، گاهی اوقات پایانه های مثبت و منفی باتری به مرور زمان دچار خوردگی می شوند. از آنجایی که انتهای ترمینال باتری اولین نقطه تماس بین باتری و سیستم الکتریکی خودرو است، اگر خودروی خود را با اتصالات شل باتری می‌رانید، لرزش ناشی از رانندگی در جاده های نا هموار باعث قطع ارتباط بین باتری و دینام می‌شود و بر میزان شارژ باتری، طول عمر آن و در نهایت زمان مناسب تعویض باتری آزرا تاثیر می گذارد.

دینام باتری شما را در حین کارکرد موتور شارژ می کند، اگر مکرراً برای مسافت های کوتاه رانندگی می کنید، دینام ممکن است زمان کافی برای شارژ مجدد باتری ماشین شما نداشته باشد و باتری سریعتر از حد معمول تخلیه شود. جرقه خودرو هزینه زیادی برای باطری دارد و باتری زمانی که خودرو حرکت می کند شارژ می شود. رانندگی کوتاه مکرر می تواند طول عمر باتری ماشین شما را کاهش دهد و تعویض باتری آزرا را به شما نزدیک کند.

روشن کردن چراغ‌های جلو قبل از اینکه موتور را روشن کنید، فشار بیشتری به باتری خودرو وارد می‌کند. این در نهایت باعث کاهش طول عمر باتری شما می شود زیرا اگر چراغ های جلو روشن بمانند باتری کاملا خالی می شود. در صورتی که نیاز به تعویض باتری آزرا پیدا کردید می توانید از باتری ۷۰ آمپر اوربیتال سیلور بر روی خودروتان استفاده کنید. این باتری را می توانید از امداد باتری کهن نمایندگی رسمی صبا باتری و سپاهان باتری در تهران تهیه کنید. ارسال باتری در تجریش ، تهران پارس ، مجیدیه و سایر مناطق شهر تهران به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

خرید باتری آزرا

اگر زباله‌های باتری در محل‌های دفن زباله واقع در نزدیکی رودخانه‌ها یا دریاچه‌ها ختم شود، به احتمال زیاد این آب‌ها نیز آلوده می‌شوند، زیرا ممکن است بخشی از اجزای مضر باتری‌ها وارد محیط اطراف شده و آب را آلوده کند. پس در نظر داشته باشید در هنگام خرید باتری هیوندا آزرا جدید، حتما به فکر تحویل باتری فرسوده خود به مراکز بازیافت معتبر نیز باشید.

به منظور محافظت از محیط زیست، بسیار مهم است که نرخ بازیافت باتری ها افزایش یابد. اگر زباله‌های باتری در محل‌های دفن زباله واقع در نزدیکی رودخانه‌ها یا دریاچه‌ها ختم شود، به احتمال زیاد این آب‌ها نیز آلوده می‌شوند، زیرا ممکن است بخشی از اجزای مضر باتری‌ها وارد محیط اطراف شده و آب را آلوده کند.

به عنوان مثال، زمانی که محل های دفن زباله به شیوه مناسبی راه اندازی نمی شوند، ممکن است مواد مضر وارد خاک شوند که به مرور زمان در آب های زیرزمینی ما شسته می شوند. بنابراین، بهبود مدیریت ضایعات در مورد باتری ها و همچنین تلاش برای کاهش ضایعات باتری به منظور جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی بسیار مهم است. به همین منظور، در نمایندگی های معتبر سراسر کشور در هنگام خرید باتری آزرا ، باتری فرسوده از شما تحویل گرفته شده و به کارخانه تحویل داده می شود.

۰۹۰۹۰۱ ف ف  : قیمت باتری آزرا

برای اطلاع از قیمت این باتری و یا هر باتری های خودرویی می بایست توجه داشته باشید که قیمت باتری ها تحت تاثیر عوامل مختلفی متغیر می باشند. یک باتری خودرویی در درجه اول با توجه به متغیر بودن قیمت دلار در ایران، متغیر می باشد. باتری ها شامل محلول الکترولیت و صفحات سربی غوطه ور در آن هستند. قیمت دلار بر قیمت سرب تاثیر می گذارد و در نتیجه با افزایش و یا کاهش دلار، قیمت باتری نیز تغییر پیدا می کند. از موارد دیگر آن مدت زمان گارانتی یک باتری می باشد و بنابر مدت آن افزایش یا کاهش می یابد. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت باتری ها، با شماره تلفن زیر تماس گرفته تا کارشناسان بخش فروش ما، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

خرید باتری هیوندا آزرا
فروش باتری هیوندا آزرا
تعویض باتری هیوندا آزرا

باتری مناسب هیوندا آزرا

همانطور که هوای گرم می تواند منجر به بروز مشکلات درون باتری شود، هوای سرد نیز می تواند باتری مناسب هیوندا آزرا شما را که کمی مسن و فرسوده شده، با مشکل مواجه کند. وقتی شاخص گرما به باد خنک تبدیل می‌شود، باتری مناسب هیوندا آزرا باید فشار بیشتری را تحمل کند و انرژی بیشتری تولید کند تا ماشین شما به خوبی راه اندازی شود. هوای سرد همچنین می‌تواند باعث سفت شدن روغن موتور شود که فشار بیشتری به باتری شما وارد می‌کند. اگر باتری شما در تابستان گذشته محتمل آسیب شده باشد، احتمالاً در برابر فشاری که سرما بر روی دوش باتری قرار می دهد کمر خم می کند.

۰۵۱۱۰۱ ف ف:  مناسب ترین باتری آزرا برای این خودرو باتری با آمپر ۷۰ می باشد که قطب چپ باشد. تنها این باتری برای خودروی شما مناسب بوده و می تواند توانایی پاسخگویی به سیستم هایی نظیر گرمکن و سردکن صندلی ها، سیستم های پخش صوت، روشن کردن تمامی چراغهای داخلی و جلویی خودرو را داشته باشد. بنابراین جز این باتری، باتری دیگری را نمی توان بر روی خودرو نصب کرد. امروزه اغلب از باتری های اسیدی (یا به اصطلاح اتمی) بر روی خودرو ها نصب می کنند چرا که این نوع باتری ها نیازی به تعمیر و نگهداری ندارندو می توان از آن ها بدون نگهداری استفاده کرد و البته بهتر است در مصارف سیستم های الکتریسیته خودرو نیز صرفه جویی کنید تا طول عمر مفید آن حفظ شود.

 

خرید باتری آزرا با تاریخ جدید

شما می خواهید مطمئن باشید که باتری آزرا که خریداری می کنید به اندازه کافی برای وسیله نقلیه شما قدرتمند باشد. برای این اتفاق می توانید کتابچه راهنمای خودرو خود را مطالعه کنید و ببینید CCA مناسب یا همان مقدار نیرویی که برای راه اندازی موتور وسیله نقلیه شما در هوای سرد لازم است چیست و باتری را انتخاب کنید که با این پارامتر مطابقت داشته باشد.

اگر در آب و هوای سردتر زندگی می کنید، این پارامتر بسیار برای شما مهم است چرا که می تواند تفاوت بین مرگ یا روشن شدن ماشین شما در یک روز سرد زمستانی ایجاد کند. باتری آزرا که نیاز به تعمیر و نگهداری و نظارت منظم بر الکترولیت و شارژ کردن دارد ارزان‌تر است اما باتری‌های بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار بدون دردسر هستند و نیازی به توجه زیادی ندارند و خرید آن ها برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

باتری سایر خودرو ها: باتری تیبا

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

 

ارسال رایگان باتری آزرا
تست باتری آزرا در نمایندگی
فروش باتری مناسب آزرا درب تهران

سوالات متداول

چگونه با استفاده از ولت متر باتری آزرا را تست کنیم؟

هر نوع پوشش ترمینال روی باتری آزرا ی مهر و موم شده را بردارید. شما باید بتوانید به هر دو ترمینال منفی و مثبت دسترسی داشته باشید. همچنین ولت متر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که روی مقیاس برق DC و ۱۲ ولت تنظیم شده است.سیم های ولت متر دیجیتال را به باتری مهر و موم شده وصل کنید. سیم مثبت باید به طور ایمن به ترمینال مثبت و سیم منفی به طور ایمن به ترمینال منفی وصل شود. به بازخوانی ولتاژ نمایش داده شده روی ولت متر دیجیتال توجه کنید. اگر باتری مهر و موم شده شما به طور کامل شارژ شده است، بازخوانی باید تقریباً ۱۲.۶ تا ۱۲.۸ ولت باشد. عددی کمتر از ۱۲.۵ ولت، ممکن است نشان دهنده یک باتری دشارژ شده یا خراب شده باشد. در این مورد، باید باتری خودرو را تست کنید.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری سمند

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایمان
۱۴۰۱-۰۶-۲۳ ۱:۵۳ ب٫ظ

سلام اقا ماشین من ازرا هستش و باتری ازرا ۷۰ امپر سوزوکی روش نصب هستش من میخام یه اطلاعات جامعی راجب این مدل
باتری ازرا بدید به بنده که جامع بودنش هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت به صرفه باشه و کارای به سزایی داشته باشه
و جدا از باتری ازرا که ۷۰ امپر هستش امپری بالاتر نیز میتونه مورد استفاده ی خودروی من قرار بگیره ممنون میشم راجب باتری ازرا با امپر متفاوت تر اطلاعات بدید.

نیما
۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۳:۳۸ ب٫ظ

سلام وقت شما بخیر دوست گرامی
ماشین من آزرا هستش باتری آزرا در ماشین من ۶۰ امپر نصب هستش ولی میخام سیستم خفن نصب کنم واسه همین میخام باتری آزرا ۷۰ امپر رو از شما خریداری کنم ببینم ایا مشکل من با خرید باتری حل خواهد شد یا خیر ؟

مسعود
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۱۱:۵۴ ق٫ظ

سلام آقا من نمی‌فهمم چرا باید زود به زود باتری آزارا رو عوض کنم آقا من هر ۵ یا ۴ ماه مجبورم باتری آزارا رو عوض کنم مگه من چقد درمیارم که هی باتری آزارا رو عوض کنم به نظر شما مشکل از چیه که باتری آزارای من زود از بین می‌رود

سپهری
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۲:۴۹ ب٫ظ

سلام خسته نباشید سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. فرق باتری آزرا پایه بلند با باتری های پایه کوتاه چیه؟ نمیتونم باتری آزرا پایه بلند نصب کنم با ولتاژ ۶۰؟

صبا زاده
۱۴۰۱-۰۷-۱۹ ۱۰:۳۳ ق٫ظ

خسته نباشید
هوای مه ای باعث آسیب به باتری آزرا میشه؟ من زیاد شمال می رم و جاده ی درازنو به شدت مه ای میشه مخصوصا اواسط پاییز. می ترسم یهو وسط جاده باتری آزرا شارژ خالی کنه. چیکارش کنم/ یه باتری آزرا ی نو بخرم با خودم ببرم تو راه؟ کارشناس عزیز نظرتون رو میشه بگید.

صبا
۱۴۰۱-۰۷-۲۶ ۱۰:۲۲ ق٫ظ

ببخشید باتری آزرا میشه ۵۵ آمپر باشه؟ در حال حاظر باتری فابریک آزرا ۷۰ آمپر در ماشین من نصب هست ولی از اونجایی که عمرش داره تموم میشه باید اقدام به تعویض کنم. منکه زیاد از ماشین استفاده نمیکنم برای همون بفکر افتادم که حداقل باتری آزرا آمپر پایین تر بندازم. حالا اگر میشه لطف کنید بگید به من. قیمت باتری آزرا ۷۰ آمپر چقدر با قیمت ۵۵ آمپر متفاوته؟

محمدرضا
۱۴۰۱-۰۸-۲۲ ۵:۳۶ ب٫ظ

سلام
باتری ماشین من در حال حاظر ۷۰ آمپر قطب چپ هست. من یک سوال از شما داشتم و امیدوارم که جواب من رو بدید. این باتری آزرا رو میشه ۷۰ آمپر با قطب راست هم نصبش کرد؟ اگر امکانش هست لطفا بهم بگید میخوام بدونم مرسی.

joybari
۱۴۰۱-۰۹-۱۴ ۸:۴۱ ب٫ظ

دیروز داشتم ماشین رو پارک میکردم گوشه خیابون که فروشگاه خرید کنم برگردم ، یهو ماشین خاموش شد و خوب من اهمیت ندادم پیاده شدم رفتم اومدم دوباره سوار شدم خواستم ماشین رو استارت بزنم دیدم که ماشین استارت نمیخوره اما چراغ های ماشین روشن شدند و از این اتفاق نتیجه گرفتم که باتری آزرا سالمه ، چون اگه باتری خراب بود چراغ های ماشین روشن نمی شد. خلاصه ماشین رو اونجا گذاشتم و اومدم و زنگ زدم برادرم که تعمیرکاره رفت بالا سر ماشین، او گفت باتری دشارژ شده بود! تعجب کردم چون اگه دشارژ بود پس چه جوری چراغ های ماشین روشن بودن ؟ گفتم از شما بپرسم ببینم شما میدونید علت این اتفاق چی بوده که چراغ ها روشن بودن و ماشین استارت نمی خورد در حالی که باتری هم دشارژ بوده؟؟

لاجوردی
۱۴۰۱-۱۰-۱۲ ۱۰:۵۴ ب٫ظ

آب و هوای منطقه ای که ما در آن زندگی میکنیم به شدت سرده و من خودم به شخصه همش نگران این هستم که باطری هیوندا آزرا چون توش آب داره خدایی نکرده یخ بزنه و من رو در شرایط بدی قرار بده ، چون من اگر ماشین نباشه واقعاً نمیتونم به محل کارم برم، رفت و آمد اینجا فقط با ماشین مقدور هستش و بدون ماشین رفت آمد سخته . می خوام بدونم تو این شرایطی که من خدمت شما عرض کردم من چه جوری میتونم از آسیب دیدن باتری در اثر سرما و یخ‌زدگی باتری در این شرایط جلوگیری کنم و خیالم راحت باشه که باتری خراب نمیشه؟