باتری لیفان X50

باتری لیفان X50

خرید باتری لیفان X50

باتری لیفان X50 شما با خرده های خاکستری و سفید یا آبی پوشیده شده است، درواقع باتری ماشین شما دچار خوردگی شده است و این خوردگی می تواند به طور جدی بر وضعیت باتری و میزان شارژ خودرو تأثیر بگذارد! حتی اگر خودروی شما بتواند با باتری دارای خوردگی استارت بزند، ممکن است هر آن برای شما دردسر بسازد و شما هیچوقت نمی دانید که دفعه بعد که می خواهید خودرو را استارت بزنید موفق می شوید یا باید غضه بخورید. سیستم های الکترونیکی خودرو همگی برای نیرو به باتری وابسته هستند و خوردگی می‌تواند بر میزان جریان برق در باتری شما تأثیر بگذارد. حتی شاید لازم باشد باتری دارای خوردگی را کنار بگذارید و به سراغ خرید باتری لیفان x50 جدید بروید.

باتری ها حاوی ترکیبی از اسید سولفوریک و آب هستند. هنگامی که گاز یا مایع خورنده از داخل باتری با فلز بیرونی باتری تماس پیدا می کند، یک واکنش شیمیایی رخ می دهد. این همان واکنش شیمیایی است که باعث ایجاد خوردگی می شود.  پایانه های باتری جزء مهمی از سیستم الکتریکی خودرو شما هستند. آنها از یک فلز بسیار رسانا مانند مس ساخته شده اند. آن فلز همان چیزی است که باتری را به سیستم الکتریکی متصل می کند. متأسفانه گاهی اوقات خروج گازها یا مایعات خورنده می تواند با پایانه ها تماس پیدا کند و باعث خوردگی شود. در این صورت باتری را به کارشناس نشان دهید و در صورتی که نیاز به خرید باتری لیفان x50 جدید داشتید از باتری ۶۰ آمپر صبا باتری بر روی خودرو استفاده کنید. این باتری را می توانید از امداد باتری کهن با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنید و با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله ظفر ، دروس ، مرزداران و بلوار تعاون درب منزل تحویل بگیرید.

تعویض باتری لیفان X50

تمام باتری‌های سیلد اسید در طول عمر خود، به عنوان بخشی از فرآیند شیمیایی طبیعی، سولفاته را تولید می‌کنند. مشکلات زمانی رخ می دهد که سولفاته ایجاد شده به نوع دائمی و مضر آن تبدیل می شود. اگر باتری برای مدت طولانی از بدون شارژ کامل باقی بماند یا سطح الکترولیت در باتری کاهش پیدا کند، باتری با سولفاته شدن دست و پنجه نرم می کند و حتی ممکن است نیاز به تعویض باتری لیفان x50 پیدا کنید.

هر چیزی با تاریخ انقضا متولد یا ایجاد می شود. موجودات زنده می‌میرند و موجودات غیرزنده فرسوده می‌شوند. همانطور که درست غذا خوردن و ورزش کردن می تواند به شما کمک کند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشید، و به همین ترتیب، مراقبت و نگهداری صحیح از باتری ماشین شما می تواند به ماندگاری طولانی تر از آنچه در غیر این صورت ممکن است کمک کند و باتری را از سولفاته شدن دور نگه دارد. البته، این شمشیری دو لبه است، همانطور ککشیدن سیگار عمر شما را از بین می‌برد، هر بار که باتری ماشینی را تخلیه می‌کنید و شرایط را برای ایجاد سولفاته فراهم می کنید، عمر عملیاتی آن را به گونه‌ای کاهش می‌دهید که خنثی کردن آن به سادگی غیرممکن است و اگر به این مورد توجه نکنید، تعویض باتری لیفان x50 روتین سالانه شما خواهد شد.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

خرید باتری لیفان x50
فروش باتری لیفان x50
خرید باتری لیفان با تاریخ جدید

باتری مناسب لیفان X50

هنگامی که صحبت از تعمیر و نگهداری باتری مناسب لیفان X50 در شرایط عادی می شود ، “عادی” توسط تعدادی از عوامل تعیین می شود که در تئوری وجود دارد اما به ندرت اتفاق می افتد. به عنوان مثال، یک باتری در شرایط عادی به طور متوسط سه سال عمر می کند. «عادی» در این مورد به این معنی است که باتری چرخه‌های شارژ کامل را طی می‌کند، در معرض دمای شدید قرار نمی‌گیرد، به یک سیستم شارژ قابل اعتماد و ثابت متصل است و انرژی بسیاری از لوازم جانبی را زمانی که دینام خاموش است تامین نمی‌کند. اما عادی درواقع اصلاً عادی نیست. در دنیای واقعی، دمای شدید، لرزش ، سفرهای کوتاه در خیابان و شارژ گوشی‌های هوشمند در زمان غیر فعال بودن موتور خودرو، سیستم‌های ناوبری و سایر دستگاه‌هایی که دائما باتری را تحت فشار قرار می دهند، همگی روی باتری مناسب لیفان X50 شما تأثیر می‌گذارند.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

قیمت باتری لیفان X50

۱۸۱۲۰۱ ف:   قیمت باتری های خودرو همواره و همیشه در حال تغییر خواهند بود. باتری ها بطور کلی از اسید سولفوریک، سرب، آب مقطر و …  تشکیل شده اند. در این میان، سرب ماده ای است که قیمت آن بسته به نرخ دلار در ایران، همواره در حال کاهش و افزایش است. زمانی که دلار افزایش و یا کاهش یابد، قیمت باتری نیز افزایش و یا کاهش خواهد یافت. با توجه به این مورد مهم، شما می بایست برای اطلاع از قیمت های بروز شده هر آمپر و قالب از باتری، با ما تماس گرفته تا کارشناسان بخش فروش، شما را از قیمت های بروز شده باتری های اوربیتال وان قرمز، سوزوکی ، واریان، راین و… مطلع سازند.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

ارسال رایگان باتری لیفان در تهران
تعویض باتری لیفان ایکس 50
تعویض باتری لیفان x50 در محل

سوالات متداول

آب و هوای محل زندگی چه تاثیری بر طول عمر باتری لیفان X50 شما دارد؟

به طور متوسط ​​باتری لیفان X50 بین ۲ تا ۴ سال دوام می آورد. یکی از مهم ترین عواملی که بر طول عمر باتری شما تأثیر می گذارد، آب و هوا است. یک موتور در حال کار در زیر کاپوت در حال حاضر سطوح بالایی گرما تولید می کند. اگر که اقدامات احتیاطی مناسب در تابستان را رعایت نکنید در یک روز گرم و سوزان باتری ماشینتان دشارژ می شود و این اتفاق می تواند منجر به افزایش احتمال خراب شدن باتری لیفان X50 شود. آب و هوای گرم می‌تواند باعث تبخیر آب مایع الکترولیت درون باتری شده و به ساختار داخلی باتری آسیب برساند. به همین دلیل میانگین عمر باتری در آب و هوای گرم کمتر است. بنابراین هنگام تخمین عمر باتری لیفان X50 شما، آب و هوایی را در نظر بگیرید که بیشتر رانندگی خود را در آن انجام خواهید داد و نباید طول عمر باتری خودرو خود را با باتری خودرویی که در آب و هوای متعادل وقت می گذراند مقایسه کنید.

باتری سایر خودرو ها: باتری سوناتا

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

دینام معیوب چه تاثیری بر باتری لیفان X50 دارد؟

دینام بخشی از ماشین شما است که مسئول شارژ مجدد باتری لیفان x50 است. اگر دینام شما دچار مشکل شده است، ممکن است ولتاژ زیادی به باتری ارسال کند و در نتیجه باعث گرم شدن و متورم شدن آن شود.

اگر مشکوک هستید که دینام معیوب دارید، در اسرع وقت با یک مکانیک قرار ملاقات رزرو کنید. رانندگی با دینام معیوب می تواند به قطعات الکتریکی گران قیمت خودرو آسیب جدی وارد کند. دینام معیوب همچنین می تواند منجر به آسیب دیدن باتری شود.

از طرف دیگر، تنظیم کننده ولتاژ، جریان ثابت ولتاژ به باتری را تضمین می کند. بدون این قطعه، دینام ممکن است باتری را بیش از حد شارژ کند. در نهایت، شارژ بیش از حد می تواند باعث گرمای اضافی شده که ممکن است باعث جوشیدن محلول الکترولیت داخل باتری شود.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری CHR

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صفایی
۱۴۰۱-۰۷-۱۷ ۵:۴۵ ب٫ظ

چرا چراغ های ماشین من خاموش روشن میشه؟ ایراد از باتری لیفان X50 هستش یا چیز دیگه؟ این باعث میشه من نتونم شب ها جاده رو درست حسابی ببینم و یکبار نزدیک بود تصادف کنم . اینم بگید باتری لیفان X50 باید چه قالبی باشه

غلامی
۱۴۰۱-۰۷-۲۷ ۱۰:۲۰ ق٫ظ

سلام. ولتاژ باتری لیفان ایکس ۵۰ چقدر هست؟ و اینکه تنظیم کننده ولتاژ باتری x50 کجا قرار داره و چجوری باید چک کنیم ببینیم که باتری ایکس ۵۰ بیش از حد شارژ میشه یا نه؟ اگر باتری ایکس ۵۰ بیش از حد شارژ بشه چه خطراتی برای باتری یا ماشین داره؟

راضیه
۱۴۰۱-۰۸-۲۴ ۱۱:۲۳ ق٫ظ

سلام وقت شما بخیر باشه من یک سوال فنی داشتم از شما. ماشین من لیفان ایکس ۵۰ هست. قرار هست به یک مسافرت طولانی مدت برم و الان نگرانی در رابطه با این دارم که مشکل فنی برای ماشینم پیش بیاد و در وسط راه بمونم . چون سایت شما در مورد باتری های خودرویی توضیح داده شده میخوام بپرسم که از کجا باید بفهمیم که باتری لیفان ایکس ۵۰ رو به فرسودگی هست؟ یک سری علائمی که نشانه هایی از خرابی باتری هستند بهم میگید تا بدونم و از قبل اقدام به حل مشکلش بکنم؟ مرسی ازتون.

tiam
۱۴۰۱-۰۹-۱۷ ۸:۵۶ ب٫ظ

من میتونم از باتری سمند برای تعویض باطری لیفان x۵۰ استفاده کنم؟ آخه پدرم میخواد ماشین رو بفروشه و طرف گفته باطری ماشین رو نمیخواد برای همین گفتم چون پدرم تازه باطری برای ماشین نصب کرده و باتریش تقریباً نو هستش بیام باطری ماشین پدرم را روی ماشین خودم نصب کنم. آخه من هم تقریبا دو سال هست که تعویض باطری ماشینم را انجام ندادم، به نظر شما این کار شدنی هست یا نه ؟ چون من اطلاعات خاصی در مورد باطری ماشین ندارم فقط برای اینکه در هزینه صرفه جویی بشه گفتم این کار را انجام بدم.

بهزادی
۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۸:۴۸ ب٫ظ

من به پیشنهاد کارشناس شما برای تعویض باطری لیفان x۵۰ از باتری اوربیتال پریمیوم استفاده کردم ولی درست هفته بعد از اینکه من این باتریو روی ماشین نصب کردم دینام ماشین خراب شد و حس می‌کنم علتش استفاده از این باتری بر روی ماشین بوده! البته مطمئن نیستم ولی آخه تا قبل از اینکه این باتریو روی ماشین نصب کنم دینام سالم بود، بعد از نصب این باتری روی خودرو یهو دینام از کار افتاد! به نظرتون ممکنه علت از کار افتادن دینام ماشین من استفاده از این برند روی ماشین باشه یا نه؟