باتری ups صبا باتری

نمایندگی باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا از با کیفیت ترین و معتبر ترین باتری های صنعتی موجود در بازار باتری ایران و خاورمیانه است که دارای عملکرد فوق العاده است. در دنیای امروز، برق حرف اول را می زند و شما نمی توانید مثالی را از صنعت های و کسب و کار های بزرگ بزنید که در آن، برق کاربردی نداشته باشد، حتی جالب است بدانید که پیشروی برخی از مشاغل و اماکن وابسته به برق است و حتی اگر یک صدم ثانیه هم قطعی برق داشته باشند ممکن است به مشکل برخورد کنند. به عنوان مثال بیمارستان ها، مخابرات، نیروگاه ها و … نیاز دارند تا مواقعی که برق شهری قطع می شود، برق پشتیبان داشته باشند و این پشتیبانی وظیفه دستگاه یو پی اس و باتری یو پی اس است. امداد باتری به عنوان نمایندگی باتری ups صبا باتری، این امکان را دارد تا بهترین و با کیفیت ترین نوع باتری یو پی اس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

۹۱۳ ۷۲– ۰۲۱

 

خرید باتری ups

برای خرید باتری ups با سطح کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از نمایندگی یو پی اس صبا اقدام به خرید کنید تا بتوانید خریدی با ضمانت انجام دهید. تمام باتری های موجود در نمایندگی باتری یو پی اس صبا ، دارای تاریخ تولید جدید و کارت ضمانت معتبر کارخانه هستند که به شما اصالت کالا را می رساند. برای خرید باتری یو پی اس حتما از نمایندگی اقدام به خرید کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند شوید. خرید باتری ups دارای نکات مهمی است که نیاز به مشاوره تخصصی و اصولی دارد، به همین دلیل کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شما و راهنمایی هستند و فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

سیستم مدیریت برق و امنیت هوشمند، سیستم‌های منابع تغذیه مخابراتی، سیستم برق صنعتی، دارای خروجی برق چند کاناله قابل کنترل است، سیستم خنک‌کننده هوشمند راه‌حل‌های برق مخابراتی قابل اعتماد و کارآمد ما در برابر قطع و نوسانات برق شبکه محافظت می‌کنند و به اپراتورها کمک می‌کنند تا هزینه را کاهش دهند.

یکی از اصلی ترین بخش های مخابرات، سیستم برق پشتیبان یا برق اضطراری است که باید به شکل اصولی در مخابرات تعبیه شود. باتری مخابراتی یا همان باتری یو پی اس را می توانید از نمایندگی باتری یو پی اس صبا با به روزترین تکنولوژی تولید باتری، تهیه کنید.

 

امداد باتری کهن

 

قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

بین تمام باتری های موجود در بازار، قیمت باتری یو پی اس صبا از همه مقرون به صرفه تر استن زیرا باتری ups صبا دارای سطح کیفیت بالا و قیمت مناسب است و شما می توانید به روزترین نوع باتری یو پی اس را از نمایندگی باتری صبا تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت باتری یو پی اس صبا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات و نکات فنی، از قیمت باتری مورد نیاز خود مطلع شوید.

قیمت باتری یو پی اس صبا در آمپر های کم و زیاد و در انواع مختلف باتری متفاوت است. به عنوان مثالب باتری ۱۰۰ آمپر دارای قیمت بیشتری نسبت به باتری ۴.۵ آمپر دارد. و یا باتری ۲۰۰ آمپر سیلد با باتری ۲۰۰ آمپر اسیدی دارای قیمت های متفاوتی هستند، در نتیجه برای کسب اطلاعات دقیق و بیشتر در رابطه با قیمت باتری یو پی اس با ما تماس بگیرید.

باتری یو پی اس انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد هایی که دارند برای هر مکان انتخاب می شوند، به عنوان مثال باتری یو پی اس صبا دارای انواع pzs ، opzs و VRLA است. باتری ups بر خلاف باتری خودرو عملکرد دارد، به این شکل که باتری خودرو در مدت زمان کوتاهی برای روشن کردن خودرو، انرژِ زیادی را منتقل می کند، در صورتی که باتری یو پی اس ، در مدت زمان طولانی میزان جریان و انرژی کنترل شده ای را به طور پیوسته انتقال می دهد. نصب و راه اندازی دستگاه و باتری ups از اهمیت زیادی برخوردار است و دارای نکات حساسی است که باید رعایت شود، بنابراین لازم است که نصب این باتری را به دست یک کارشناس با تجربه بسپارید.

 

۹۱۳ ۷۲– ۰۲۱

 

باتری ۱۲ ولت UPS صبا

۷۱۶,۴۰۰ تومان
۸۰۶,۷۰۰ تومان
۸۴۶,۱۰۰ تومان
۱۱,۸۸۵,۵۰۰ تومان
۹,۴۷۹,۳۰۰ تومان
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۷۵۷,۲۰۰ تومان
۱,۸۷۶,۱۰۰ تومان
۱,۱۱۱,۸۰۰ تومان
۳۷۱,۴۰۰ تومان
۶۲۴,۸۰۰ تومان
۶۲۸,۴۰۰ تومان

باتری ۶ ولت UPS صبا

۷,۳۵۵,۰۰۰ تومان
۶,۰۸۶,۱۰۰ تومان
۱۸۹,۳۰۰ تومان

باتری ۲ ولت سیلد ساکن صبا

۲۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۸,۶۲۲,۶۰۰ تومان
۱۰,۹۶۵,۸۰۰ تومان
۳۴,۴۶۲,۱۰۰ تومان
۶,۸۳۶,۰۰۰ تومان
۴,۹۵۶,۰۰۰ تومان
۴,۳۹۹,۱۰۰ تومان
۳,۳۳۴,۶۰۰ تومان
۲,۸۲۱,۶۰۰ تومان
۲,۳۰۸,۶۰۰ تومان

باتری ۲ولت UPS اسیدی صبا

۱۹,۵۱۴,۹۰۰ تومان
۱۶,۰۱۶,۰۰۰ تومان
۱۳,۶۳۸,۲۰۰ تومان
۳۳,۷۸۱,۴۰۰ تومان
۲۶,۲۱۷,۰۰۰ تومان
۴۰,۲۹۸,۷۰۰ تومان
۱۱,۶۹۱,۷۰۰ تومان
۸,۱۳۱,۲۰۰ تومان
۷,۱۳۳,۳۰۰ تومان
۵,۶۴۲,۶۰۰ تومان
۴,۸۶۶,۴۰۰ تومان
۴,۲۵۰,۴۰۰ تومان
۳,۶۴۶,۷۰۰ تومان
۳,۰۴۳,۰۰۰ تومان