باتری مگان

باتری رنو مگان

خرید باتری مگان

باتری مگان شما با استفاده مجدد از انرژی ایجاد شده به دنبال رانندگی شارژ می شود. اگر ماشین شما برای مدت طولانی رانندگی در پیش نداشته باشد، خطر دشارژ شدن باتری شما را تهدید می کند و باید خیلی زود به دنبال خرید باتری مگان باشید. در مقابل، انجام بسیاری از سفرهای کوتاه که اجازه شارژ مجدد باتری را نمی دهد، می تواند باتری را تحت فشار قرار دهد.  باتری که دائماً کم شارژ شود طول عمر کوتاه تری دارد و باید در بازه های زمانی کوتاه تری خرید باتری مگان را انجام دهید. برای جلوگیری از دشارژ شدن باتری همچنین فراموش نکنید که چراغ های خود را قبل از این که از خودرو خارج شوید خاموش کنید ، همه ما می دانیم که این کار چگونه به پایان می رسد.

اگر می توانید وسیله نقلیه خود را در یک فضای پارکینگ امن نگه دارید، ممکن است بخواهید سیستم امنیتی را خاموش نگه دارید. روشن نگه داشتن آن فقط باتری را به سرعت تخلیه می کند. اگر انتخابی ندارید و مجبور هستید سیستم امنیتی را روشن بگذارید، هفته ای یک بار حداقل به مدت ۳۰ دقیقه وسیله نقلیه خود را به طور منظم برانید، این به کارکرد صحیح باتری کمک می کند و شما را از پرداخت هزینه مجدد برای خرید باتری مگان زودتر از موعد انتظار، نجات می دهد.

هزینه باتری وسیله نقلیه شما بر اساس سال تولید خودرو، مدل و اینکه از چه کسی باتری را خریداری می کنید، متفاوت است. به طور متوسط ​​باتری های وسایل نقلیه نسبت به کارایی و عملکردی که دارند، از قیمت مناسبی بر خوردارند. در هنگام خرید باتری مگان دست شما بسیار باز است می توانید از محصولات متنوع و با کیفیتی مثل باتری ۶۶ آمپر اوربیتال سیلور و باتری ۷۴ آمپر اوربیتال پریمیوم استفاده کنید. با توجه به این که امداد باتری کهن برای هر نوع بودجه ای باتری مناسب برای ارائه به مشتریان دارد، می توانید از طریق تماس با کارشناسان باتری مناسب را تهیه کنید و با ارسال و نصب رایگان در نقاط مختلف تهران از جمله بلوار ارتش ، اراج ، پاسداران و فرمانیه درب منزل تحویل بگیرید.

 

تعویض باتری مگان

تعویض باتری مگان فرایند ساده و در عین حال تخصصی است، به این معنی که باید در هنگام انجام آن دقت زیادی به خرج دهید و نکات ایمنی را رعایت کنید :

• در صورتی که پوست یا لباس در معرض تماس با اسید باتری قرار گرفت، اسید را با پوشاندن محل با جوش شیرین یا مخلوطی از آمونیاک خانگی و آب خنثی کنید. بلافاصله پس از آن، ناحیه آسیب دیده را با آب تمیز بشویید.

• اگر اسید وارد چشم شد، چشم را باز نگه دارید و چشم را با آب تمیز و خنک به مدت ۱۵ دقیقه بشویید. بلافاصله با فوریت های پزشکی تماس بگیرید.

• گازهای آزاد شده از تمام باتری های اسید سرب دارای پتانسیل انفجار هستند. از قرار دادن هر عامل مشتعل کننده در مجاور باتری در هنگام تعویض باتری مگان خودداری کنید.

• برای به حداقل رساندن خطر آسیب احتمالی، هنگام کار در اطراف باتری، همیشه از وسایل حفاظتی مانند عینک، دستکش و محافظ صورت استفاده کنید.

• هنگام نصب باتری، مطمئن شوید که کابل ها در شرایط خوب هستند زیرا اتصال ضعیف می تواند منجر به قوس الکتریکی شود و به مرور زمان دردسر ایجاد کند.

• ابزار و جواهرات فلزی را در هنگام تعویض باتری مگان از باتری دور نگه دارید. در صورت تماس تصادفی به پایانه باتری یا ترمینال دیگر، ابزار یا جواهرات غیر عایق می توانند خطر ایجاد قوس الکتریکی را در پی داشته باشند. همچنین در صورت تماس جواهرات طلا یا نقره می توانند بسیار داغ شوند و  فرد را دچار سوختگی کنند. همیشه دستکش بپوشید و از ابزارهای عایق برای جدا کردن پایانه ها و نگهدارنده باتری استفاده کنید.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

باتری سوزوکی

باتری ۶۰ آمپر سوزوکی

۲,۳۸۰,۰۰۰ تومان

باتری مناسب رنو مگان

یکی از چند قدم اول در خرید هر کالای این است که بدانید کجا باید جستجو کنید. در مورد باتری‌ مناسب رنو مگان ، در فروشگاه‌های مربوط به باتری خودرو از جمله امداد باتری کهن نمایندگی رسمی صبا باتری و سپاهان باتری ، می توانید به دنبال خرید باتری باشید.

هنگام خرید باتری مناسب رنو مگان جدید، مطمئن شوید که سن باتری که می خرید را بررسی کنید. باتری های جدیدتر نسبت به مدل های قدیمی تر عملکرد و طول عمر بهتری دارند. قبل از تصمیم به خرید، مطمئن شوید که تاریخ ساخت هر باتری را بررسی کنید. اگر باتری قدیمی‌تر از ۶ ماه است، توصیه می‌کنیم به دنبال واحد جدیدتر باشید.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

افزایش طول عمر باتری مگان

وقتی موتور ماشین شما کار نمی کند، از لوازم الکترونیکی استفاده نکنید. روشن نگه داشتن چراغ های جلو و یا چراغهای داخلی، با وجود خاموش بودن موتور خودرو، که این حالت می تواند باتری را به سرعت تخلیه کند. این به این دلیل است که دینام ماشین شما با خاموش شدن موتور خاموش می شود. بنابراین لوازم الکترونیکی در عوض انرژی را از باتری ماشین شما تخلیه می کنند. برای جلوگیری از این، عادت کنید هر بار که از ماشین خود خارج می شوید. همه چیز ( از همه مهم تر، چراغهای شما) خاموش باشند. همچنین فراموش نکنید که هنگام ترک ماشین، آن را قفل کنید. این فقط برای اهداف امنیتی نیست، اگر ماشین خود را باز بگذارید، ممکن است سیستم کامپیوتری ماشین شما همچنان کار کند، و این ممکن است بدون اینکه بدانید باتری شما را خالی کند.

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

 

 

سوالات متداول

چرا لازم است از سلامت سیستم شارژ خودرو مطلع شویم؟

جدا از دینام ، باتری مگان مهم ترین جزء در سیستم الکتریکی هر خودرویی است. وقتی موتور در حال کار نیست، انرژی مورد نیاز را برای راه اندازی تمام وسایل الکترونیکی خودرو شما فراهم می کند و زمانی که موتور روشن است، نقش اساسی را به عنوان تنظیم کننده ولتاژ دینام ایفا می کند.

سیستم‌های الکتریکی خودروهای مدرن برای عملکرد صحیح به باتری نیاز دارند. باتری مگان که از بین رفته است به این معنی می باشد که خودرو شما روشن نمی شود و تلاش های دینام برای شارژ کردن باتری خودرو بی نتیجه خواهد بود. به همین دلیل است که درک نحوه صحیح و ایمن شارژ و نگهداری باتری ماشین بسیار مهم است و ارتباط مستقیم با زمان خرید جدید برای خودرو شما دارد.

باتری سایر خودرو ها: باتری جک J5

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

شارژ بیش از حد چه بلایی بر سر باتری مگان می آورد؟

ممکن است چند متغیر در شارژ بیش از حد باتری مگان دخیل باشند. یک باتری به سادگی می تواند در اثر شارژ بیش از حد از بین برود. یک باتری بیش از حد شارژ شده، ترکیب اسید سولفوریک و آب مقطر را به شدت داغ می کند. محفظه باتری گرم می شود و شروع به متورم شدن می کند. هیدروژن قابل اشتعال می تواند در داخل سلول های مهر و موم شده باتری جمع شود و باعث تورم پوشش باتری شود. هنگامی که هیدروژن به اکسیژن می رسد، تبدیل به یک بمب ساعتی می شود. یک جرقه الکتریکی کوچک می‌تواند گاز را مشتعل کند.

باتری سایر خودرو ها: خرید باتری تیبا

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

۱۶۰۹۰۱  ف ف :  بوی تخم مرغ گندیده مربوط به باتری مگان می شود؟

ممکن است روزی که از عمر باتری خودروی شما سه سال می گذرد و زمانی که کاپوت خودرو را باز می کنید متوجه شوید که بوی بدی همچون بوی تخم مرغ گندیده از کاپوت خودروی شما می آید. این نشان دهنده ی آن خواهد بود که ممکن است باتری خودرو آسیب دیده و یا فرسوده شده باشد. اگر از آن گاز خارج شود می تواند خطرناک نیز باشد. پس سعی کنید حتما در اسرع وقت بررسی کنید زیرا ممکن است اسید سولفوریکی که در محلول الکترولیت باتری حدود ۳۰ درصد قرار دارد، به بیرون نشت کند و سایر قطعات موتور خودرو را نیز تخریب کند.

 

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمیرا
۱۴۰۱-۰۶-۲۴ ۹:۴۳ ق٫ظ

سلام ماشین من اقا جدیدا صداهای عجیب ازش در میاد که خیلی رو اعصابم فک کنم از باتری مگان صدا باشه
دیروز رفته بودمک عروسی برگشتنی استارت زدم که روشن کنم بیام طرف خونه موقع استارت زدن یه صدای عجیبی از خودش در اورد که نه ترسیدم خاموش کردم و دوبار روشن کردم و استارت زدم باتری مگان بالا نیاورد و روشن نشد خاموش کردم ۳ دقیقه بد دوباره روشن کردم باتری مگان بازم بالا نیاورد والا ترسیدم از باتری مگان باشه که سرچ کردم اومدم سایت شمارو پیدا کردم گفتم یه سوالی بپرسم شما همجواب بدید

زارع
۱۴۰۱-۰۷-۱۹ ۱۰:۰۲ ق٫ظ

به باتری مگان آمپر ۷۰ هم می خوره؟ یا فقط باید ۶۶ استفاده کرد؟ شنیدم این ماشین خیلی خوب هست و میخوام وقتی می خرم از نظر باتری مگان هم به فکرش باشم که خوب کار کنه و زودتر از موعد خراب نشه.

احمدی
۱۴۰۱-۰۷-۲۷ ۹:۵۶ ق٫ظ

وقت بخیر. من تعریف خودرو مگان رو خیلی شنیده بودم و بالاخره یک ماشین مگان خریدم. میخوام اطلاعاتم درمورد باتری مگان را بالا ببرم. میشه بگید باتری فابریک مگان چه آمپری هست و چند وقت یکبار باید تعویض باتری مگان انجام بدم؟ باید قبلش بدونم تا به موقع تعویض کنم . نمیخوام ضعیفی باتری مگان باعث صدمه به دینام یا موتور بشه.

رستم
۱۴۰۱-۰۸-۲۳ ۵:۱۰ ب٫ظ

سلام وقت بخیر
جناب میخواستم بپرسم که میتونیم برای ماشین مگان، باتری مگان ۷۴ آمپر نصب کنیم؟؟ حقیقتا من آمپر دقیقش رو نمیدونم ولی قصد دارم باتری ای که میخرم ۷۴ باشه حالا اگر این آمپر برای این خودرو مناسب هست لطفت به بنده بگید تا در جریان قرار بگیرم ممنونم.

بهرام
۱۴۰۱-۰۹-۱۷ ۸:۲۲ ب٫ظ

من برام سوال شده بود که باطری مگان به کدوم محصول ایران خودرو شباهت داره ؟ چون یادمه وقتی میخواستم دفعه قبلی توی یه سایت دیگه ثبت سفارش کنم صفحه باطری این خودرو را نداشتند واسه همین زنگ زدم پشتیبانی گفتم من چه جوری باید باطری ماشینم رو ثبت سفارش کنم؟ بهم گفت برو توی صفحه یکی از ماشین های ایران خودرو که الان دقیقا یادم نیست کدوم ماشین بود . می خوام بدونم کدوم ماشین بوده که باتریش با باطری ماشین من یکی بود؟ ذهنمو درگیر کرده تا یادم نیاد ول کن ماجرا نیستم . میشه شما منو راهنمایی کنید؟

asadi
۱۴۰۱-۱۰-۱۳ ۱۱:۱۹ ب٫ظ

می خوام که باتری فابریک برای تعویض باطری مگان خریداری کنم و میدونم که نه باتری ۶۶ آمپر باتری فابریک این ماشین هستش و نه باطری ۷۴ آمپر باطری فابریک خودرو من هستش، واسه همین اومدم از شما بپرسم که باتری فابریک ماشین من چند آمپره که برم همون رو پیدا کنم و بخرم و روی ماشین نصب کنم تا خیالم راحت باشه که توی ترکیب فابریکی که کارخانه برای ماشین من چیده دست نبردم و همه تجهیزات مطابق با تشخیص و نظر خود کارشناسان کارخانه تولید کننده ماشین هستش.