باتری صبا

نمایندگی باتری صبا

کارخانه صبا باتری از قدیمی ترین و معتبر ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه است که دارای نمایندگان زیادی در سطح کشور است و همیشه تلاش داشته است تا بهترین محصولات را با بهترین خدمات به مشتریان عزیز ارائه دهد.

ما به عنوان نمایندگی باتری صبا ، طیف وسیعی از انواع باتری خودرویی صبا باتری و انواع برند های این کارخانه را ارائه داده ایم تا بتوانید به راحتی باتری خودرو خود را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

۱۱۰۹۰۱ : کارخانه صبا باتری تنها کارخانه تولیدی در بخش دولتی است که تنها هدف آن ارائه کالا با کیفیت در تولید ملی است و تمام سعی خود را کرده است تا بهترین ها را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد، به همین دلیل با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به کار گیری تکنولوژی های به روز، دست به تولید باتری های خودرویی زده است و تا به امروز توانسته است بیشترین فروش باتری خودرویی را از آن خود کند. ما نیز به عنوان نمایندگی باتری صبا این وظیفه را داریم تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم، در ادامه شما را با صبا باتری و امداد باتری کهن به عنوان نماینده رسمی و برتر کارخانه صبا باتری آشنا خواهیم کرد.

خرید باتری صبا

برای خرید باتری خودرو خود باید به چند مورد توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید باتری مناسب خودرو خود را به درستی انتخاب کنید، به عنوان مثال باید به ابعاد و قالب باتری، تاریخ تولید باتری و سطح کیفیت باتری توجه داشته باشید.

با خرید باتری صبا از نمایندگی صبا باتری می توانید باتری ای تهیه کنید که دارای تاریخ تولید جدید و سطح کیفیت بالا است، همچنین با خرید از نمایندگی صبا باتری، باتری ای تهیه می کنید که دارای ضمانت تعویض است و در صورتی که باتری در زمان اعتبار گارانتی خراب شود، می توانید از خدمات رایگان باتری استفاده کنید.

قیمت باتری صبا بدون داغی

قیمت باتری صبا در نمایندگی صبا باتری، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت باتری موجود در بازار است زیرا کارخانه صبا باتری تنها کارخانه تولید باتری در بخش دولتی است و همیشه تلاش داشته است تا باتری با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در حال حاضر قیمت باتری صبا در بازار باتری ایران، مناسبترین قیمت موجود است.

۹۱۳ ۷۲– ۰۲۱

کارخانه صبا باتری با در نظر داشتن اهمیت بازیافت باتری های فرسوده، تمام زیرساخت های لازم را برای بازیافت باتری کهنه فراهم ساخته است و برای اینکه بتواند باتری های فرسوده را جمع آوری کند، باتری های فرسوده را از مشتریان خود خریداری کرده است و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم کرده است، بنابراین توجه داشته باشید که به هنگام خرید باتری صبا، باید باتری کهنه را به همراه داشته باشید، زیرا اگر باتری فرسوده را به نمایندگی صبا باتری تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه خواهد شد.

تعویض صبا باتری

برای تعویض صبا باتری، حتما این کار را به کارشناسان ما بسپارید تا به صحیح ترین شکل ممکن این کار را برای خودروتان انجام دهند.

تعویض باتری ماشین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید به دست یک کارشناس خبره انجام شود، زیرا اگر باتری به درستی تعویض نشود، زودتر از حد انتظار خراب می شود. تعویض باتری صبا، در نمایندگی صبا باتری به صورت رایگان انجام می شود و نیازی نیست شما هزینه ای بابت تعویض صبا باتری پرداخت کنید.

ارسال باتری صبا

ما به عنوان نمایندگی باتری صبا در شهر تهران، انواع باتری خودرویی صبا را در سطح شهر تهران به صورت رایگان ارسال می کنیم.

تیم کارشناسی نمایندگی صبا باتری به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند و شما در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکلات باتری خودرو خود شوید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشکل باتری خودرو شما را حل کنند.

امداد باتری کهن

باتری ۱۲ ولت صبا

۸۷۰,۰۰۰ تومان
۶۹۴,۰۰۰ تومان
۴۲۹,۰۰۰ تومان
۲,۸۹۳,۰۰۰ تومان
۲,۱۵۹,۰۰۰ تومان
۱,۴۷۷,۰۰۰ تومان
۸۹۰,۰۰۰ تومان
۱۴۱,۰۰۰ تومان
۴۳۲,۰۰۰ تومان

باتری ۲ ولت OPZS صبا

۱۲,۳۰۱,۶۵۸ تومان
۷,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲,۷۶۶,۰۰۰ تومان
۴,۵۱۲,۰۰۰ تومان
۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان
۲,۹۰۵,۱۰۰ تومان
۲,۲۰۸,۰۰۰ تومان
۱,۸۶۷,۰۰۰ تومان

باتری ۲ ولت سیلد ساکن صبا

۱۵,۳۱۰,۰۰۰ تومان
۱۲,۳۱۱,۰۰۰ تومان
۷۲,۵۱۰,۰۰۰ تومان
۲۲,۷۷۵,۰۰۰ تومان
۴,۵۱۲,۰۰۰ تومان
۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان
۲,۹۰۵,۹۰۰ تومان
۲,۲۰۷,۲۰۰ تومان
۱,۸۶۸,۰۰۰ تومان

باتری ۶ ولت صبا

۴,۴۱۴,۰۰۰ تومان
۱۴۲,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا

باتری واریان صبا باتری

باتری ۱۰۰ آمپر صبا باتری

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۹۰ آمپر صبا باتری

۱,۵۶۵,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۷۴ آمپر صبا باتری

۱,۲۴۸,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۶۶ آمپر صبا باتری

۱,۱۱۰,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۷۰ آمپر پایه بلند صبا باتری

۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۶۰ آمپر پایه بلند صبا باتری

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۶۰ آمپر صبا باتری

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۵۵ آمپر صبا باتری

۹۸۹,۰۰۰ تومان

باتری واریان صبا باتری

باتری ۵۰ آمپر صبا باتری

۹۵۵,۰۰۰ تومان

باتری آرمو صبا

۳,۱۸۲,۰۰۰ تومان
۲,۸۳۵,۰۰۰ تومان
۲,۶۱۷,۰۰۰ تومان
۲,۰۴۶,۰۰۰ تومان
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها