گزینه های مدیریت دستگاه UPS پشتیبان

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

مدیریت دستگاه UPS پشتیبان و دکمه ها و LED ها در سیستم UPS به شما اجازه کنترل یو پی اس، کنترل UPS، و دیدن اطلاعات مهم را می دهد.

سیستم های یو پی اس دسکتاپ ساده ممکن است تنها یک کلید روشن و خاموش و یک صفحه LED داشته باشند، اما سیستم های UPS شبکه ای/سرور معمولا شامل چندین LED بیشتر هستند که اطلاعات بیشتری ارائه می دهند، ماننده نمایش وضعیت برق، میزان سطح باتری موجود در UPS.

مدیریت دستگاه UPS

مدیریت دستگاه UPS

راه های مختلفی برای مدیریت دستگاه UPS تریپ آرشیو یو پی اس، تریپ آرشیو UPS وجود دارد:

برخی از سیستم های دسکتاپ و شبکه/سرور UPS شامل یک صفحه نمایش LCD های چند منظوره هستند که حتی اطلاعات بیشتری را نشان می دهند و به شما این اجازه را می دهند تا به تنظیمات و دستورات بیشتر برای قابلیت مدیریت پیشرفته در واحد کار شما، دسترسی داشته باشید.
اکثر سیستم های UPS شامل حداقل یک پورت USB و یا یک سریال پورت هستند که این اجازه را می دهد تا سیستم یو پی اس، سیستم UPS، برای برقراری ارتباط با یک کامپیوتر بدون نقص متصل شود. شما می توانید با استفاده از یک HID یو اس بی سازگار با کامپیوتر شما که در آپشن مدیریت برق کامپیوتر خود ساخته شده است به اطلاعات ساده تر مانند سطح شارژ باطری استفاده کنید. برای قابلیت های پیشرفته تر، شما می توانید از USB و یا سریال پورت و نرم افزار رایگان PowerAlert® استفاده کنید. PowerAlert® از یک سری آپشن ها و ویژگی هایی پشتیبانی می کند شامل ذخیره سازی اتوماتیک فایل ها، اطلاع رسانی رویداد ها و اعلان ها، ورود به سیستم، کنترل دستگاه های افزایش یافته و عامل SNMP برای تمرکز در سیستم مدیریت.

بسیاری از سیستم های یو پی اس شبکه/سرور شامل یک اسلات کارت شبکه هستند. کارت شبکه اختیاری این امکان را می دهد تا مدیریت جامع به سهولت انجام پذیرد از طریق SNMP، وب، SSH و یا شبکه از راه دور. این کارت دارای یک ادرنت پورت، Ethernet port است که به شما این اجازه را می دهد تا به آپشن های پیشرفته مدیریتی و نظارتی دسترسی داشته باشید. این کنترل ها و اطلاع رسانی هایی که توسط سیستم مدیریت UPS انجام می شود بدون اتصال UPS به کامپیوتر است و به طور مستقیم انجام می پذیرد. سنسور UPS
برخی از سیستم های UPS تحت شبکه/سرور شامل یک کارت شبکه از پیش نصب شده هستند.

قیمت باطری ماشین

خرید باطری ماشین

نمایندگی باطری ماشین