راهنمای خرید سیستم باتری UPS

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

راهنمای خرید سیستم باتری UPS

باتری پشتیبان معتبر و محافظ قدرتمند

قابلیت های یو پی اس

باطری پشتیبان قابل اطمینان

تمام سیستم هایی که UPS هستند در هنگامی که برق اصلی دستگاه ها قطع شود بطور خودکار در مدار آمده و برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین می کند. تا زمانی که داخل باتری UPS برق وجود دارد سیستم های مورد نیاز از برق باطری UPS استفاده می کنند. در هنگامی که برق مجدد وصل شود بلافاصله باتری یو پی اس خود را شارژ می کند. باطری UPS همچنین این قابلیت را دارد که به عنوان یک محافظ برق عمل کند و در صورتی که مدار برق دارای نوسانات و ولتاژ غیر طبیعی بود UPS همانند یک محافظ برق عمل می کند. اگر برق قطع می شود، سیستم UPS قدرت پشتیبان گیری از باتری داخلی خود را فراهم می کند.

خرید سیستم باتری UPS

 

باطری پشتیبان UPS به ویژه برای سیستم هایی که اطلاعات خود را به هنگام قطع برق از دست می دهند خیلی مفید است، مانند کامپیوتر ها. اگر شما به موفقیت سازمان خود اهمیت می دهید و نگران این هستید که به دلیل قطع برق نتایج و تلاش هایی که در طی طول روز انجام دادید، از بین بروند، به شما توصیه می کنیم تا از باتری پشتیان، باطری پشتیبان UPS در مدار سیستم ها خود استفاده کنید، مانند بانک ها و تمام سازمان هایی که از سیستم UPS استفاده می کنند. در این تنظیمات،  ممکن است این قطعی برق برای شما خیلی گران تمام شود. میانگین بررسی برای کسب و کار متوسط از دقیقه ای ۴۰۰۰ تومان و برای مدیریت های قوی به دقیقه ای ۳۰۰۰۰ می رسد.

اگر شما به یک باتری پشتیبان، باطری پشتیبان، باتری پشتیبان یو پی اس، باطری پشتیبان یو پی اس، باتری پشتیبان UPS، باطری پشتیبان UPS قدرتمند و با دوام برق رسانی بیشتر نیاز دارید، بسیاری از سیستم های UPS شبکه ای/ سروری اجازه گسترش زمان اجرا را با اتصال بسته باتری خارجی به شما می دهند.

خرید باطری UPS

قیمت باطری UPS